Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Priateľa podvádzam s HIV pozitívnym milencom


milenec

Ahoj. Neviem, kde začať, ale asi rovno hneď napíšem, aký som debilko. Mám chalana, ktorého veľmi ľúbim. No ja riešim veci s inými. On čaká na sex so mnou, no ja nie. On mi je verný a ja ho podvádzam s ostatnými. Mrzí ma, ako sa správam a viem, že mu týmto ubližujem. Klamem mu v emailoch, sms, po telefóne i osobne. Moje svedomie ma veľmi bolí, ale neviem sa ubrániť tej sexuálnej túžbe. A to nie je všetko. Mám milenca, ktorý sa mi priznal, že je HIV pozitívny. Sex s ním je úžasný. Zakaždým, keď som s nim, je ten sex mňam. Rovnako rád ho mám aj so svojím priateľom. Neodmietam ľudí s HIV, ani ich neodsudzujem. Po všetkých stránkach sa snažíme dodržiavať pravidlá. Lieči sa a ja sa mu snažím pomôcť. Zatiaľ som jediný, komu povedal, že je HIV. Uvedomujem si, čo robím. Milujem oboch. Obaja pre mňa niečo znamenajú. Voči HIV mám rešpekt. Keď vidím na zoznamkách tie rozhovory o HIV, je mi z toho zle. V hlave si často hovorievam, ak dodržíme všetko tak, ako má byť, myslím tým ochranu počas pohlavného styku, bude to v poriadku. Je toho veľa, čo by som vám chcel povedať. No nemám sa s kým o tom porozprávať. V skratke je to asi všetko, čo som chcel dostať zo seba von. Ďakujem!

Komentáre


Po 9 rokoch manželstva so svojím mužom s 3 deťmi začal môj manžel ísť von s ostatnými dámami a ukázal mi chladnú lásku, pri viacerých príležitostiach sa vyhrážal rozvedením, keď som sa ho chcel opýtať o jeho vzťahu s inými dámami, Bol som úplne zničený a zmätený, kým mi niekto starý priateľ povedal o láskach lekárov s názvom DR Goko, ktorí pomáhajú ľuďom s ich vzťahom a ich manželským problémom, zavádza ma tohto lekára, ktorý mi naozaj pomáha, keď som ho kontaktoval, dostal môjho manžela Späť za 48 hodín, tak sa začal ospravedlňovať, teraz prestáva ísť s dámami a on je so mnou pre dobro a skutočné. Obráťte sa na tohto milovaného lekára vo vzťahu k manželstvu a problémom a nájdite všetky druhy problémov, ktoré sa ťažko vyriešia a on im poskytne trvalé riešenie. Tu je jeho e-mailová adresa, (dr.gokosspiritualcaster@gmail.com môžete ho pridať do toho, čo sa pripojí a viber +2348056398964 Veľa šťastia pre vás
nanamaraus

Je mi úprimne zle z kreténov ako si ty. Hanbi sa. Existencia sebeckých debilov ako si ty je zbytočná!
Gab

Už som ho vyhodila z domu . Je to teplý kokot .
tvoja mamka

No zaslúžil by si si jednu poriadnu po papuli a kopačky. Načo máš priateľa, keď šu.áš pomimo a navyše pre svoju sebeckosť privádzača aj partnera do veľkého rizika?
Tomas

Hore