Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Priateľa podvádzam s HIV pozitívnym milencom


milenec

Ahoj. Neviem, kde začať, ale asi rovno hneď napíšem, aký som debilko. Mám chalana, ktorého veľmi ľúbim. No ja riešim veci s inými. On čaká na sex so mnou, no ja nie. On mi je verný a ja ho podvádzam s ostatnými. Mrzí ma, ako sa správam a viem, že mu týmto ubližujem. Klamem mu v emailoch, sms, po telefóne i osobne. Moje svedomie ma veľmi bolí, ale neviem sa ubrániť tej sexuálnej túžbe. A to nie je všetko. Mám milenca, ktorý sa mi priznal, že je HIV pozitívny. Sex s ním je úžasný. Zakaždým, keď som s nim, je ten sex mňam. Rovnako rád ho mám aj so svojím priateľom. Neodmietam ľudí s HIV, ani ich neodsudzujem. Po všetkých stránkach sa snažíme dodržiavať pravidlá. Lieči sa a ja sa mu snažím pomôcť. Zatiaľ som jediný, komu povedal, že je HIV. Uvedomujem si, čo robím. Milujem oboch. Obaja pre mňa niečo znamenajú. Voči HIV mám rešpekt. Keď vidím na zoznamkách tie rozhovory o HIV, je mi z toho zle. V hlave si často hovorievam, ak dodržíme všetko tak, ako má byť, myslím tým ochranu počas pohlavného styku, bude to v poriadku. Je toho veľa, čo by som vám chcel povedať. No nemám sa s kým o tom porozprávať. V skratke je to asi všetko, čo som chcel dostať zo seba von. Ďakujem!

Komentáre


ak niekto ľúbiš a miluješ svojho priateľa,partnera prečo sa zahravaš s jeho citmi a pritom chodiš za inými riešiš iných a ešte aj to že sa miluješ sexuješ s HIV pozitívným chalanom a ešte k tomusa milueš aj zo svojim,pričom si neuvedomuješ riziko nakazenia nie len seba aj Tvojho priateľaja byt Tvojim priateľom už by som ta vyhodil na ulicua ešte by si znašal aj zato nasledky.To kde sa v tebe podela úcta laska a neuvedomujuc si,že podvadzaš svojho priateľa potom nie si hodný jeho lasky a čudujem sa jemu že prečo Ti už davno nedal kopačky
Stanislavko

Ked lubis svojho partnera, preco si vobec vyhladaval ine kontakty? Ako si svojho priatela a potom aj seba vazis, ked sa zahadzujes umyselne s niekym inym...? Toto je chyba vacsiny gayov, ktorí chcu mat ci maju seriozny vztah, ktory potom vystavuju jeho zaniku. Pretoze podvadzaju, zradzaju a su vlastne nespolahliví...Ak vieš, ze nedokazes byt verny, preco vstupujes do vztahu? Uvedom si, ze sa zahravas s citmi toho kto je presvedceny o tvojej laske, dovere a spolahlivosti. Naco je to dobré?
Saimon

mal by si si uvedomiť že naozaj nie je rozumné to čo robíš a mal by si sa k tomu postaviť zodpovedne. Ak nakazíš seba tak to je tvoja hluposť ale ak nakazíš priatela tak budeš niesť zodpovednosť ty!
majo

Je mi úprimne zle z kreténov ako si ty. Hanbi sa. Existencia sebeckých debilov ako si ty je zbytočná!
Gab

Už som ho vyhodila z domu . Je to teplý kokot .
tvoja mamka

No zaslúžil by si si jednu poriadnu po papuli a kopačky. Načo máš priateľa, keď šu.áš pomimo a navyše pre svoju sebeckosť privádzača aj partnera do veľkého rizika?
Tomas

Hore