Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Moje prvé rande s mužom. Volá sa Andrej a je starší!


coming out, sex, gay

Mal som 19 rokov, keď som sa konečne odvážil spoznať sám seba a hlavne zistiť pravdu ohľadom mojej sexuálnej orientácii. Už si presne nepamätám, kedy som začal masturbovať, no od samého začiatku som masturboval pri pozeraní gay porna. Fyzicky ma chlapi nikdy nepriťahovali a tak som nechápal, prečo sa mi páčia vo filmoch pre dospelých. Veľakrát som sa skúšal pozerať na klasické porno pre heterosexuálov, no nevzrušovalo ma to. Dokonca som zistil, že sa viac pozerám na toho muža než na ženu.

Ako som už spomínal, asi do svojich 19-tich rokov som sa stretával iba s dievčatami. Randil som s nimi, mali sme spolu naivné vzťahy, bozkávanie, maznanie sa, no k ničomu vážnejšiemu nedošlo. O prebdených nociach pri gay porne som sa nikomu nezmienil. Neskôr mi to však začalo vadiť a v hlave som si kládol otázku, kto vlastne som. Randím s babami, ale potajme pozerám gay filmy. Založil som si profil na Pokeci a navštevoval som miestnosť pre bisexuálov a gayov.

Na Pokeci som si písal s viacerými chalanmi a takmer všetci chceli, veď viete čo. Po niekoľkých dňoch strávených na zoznamke som si myslel, že už nikto normálny nenapíše a stretnúť sa s kýmkoľvek, kto mi napíše, či s ním nevleziem do postele, mi bolo proti srsti. Nikdy neviete, kto je na druhej strane a čo všetko vás čaká, keď si vás pozve niekto neznámy k sebe do bytu.

Ozval sa! Volá sa Andrej, má 29 rokov a za sebou vysokú školu. Po chvíľke písania som zistil, že je to rozumný a seriózny človek, ktorému nejde iba o sex. Hoci s ostatnými som si písal týždne a na stretnutie som sa nezmohol, s Andrejom to bolo iné. Dohodli sme sa, že sa stretneme hneď na druhý deň. Bol pondelok a čakali ma písomky v škole. Celý deň som bol od vzrušenia nesvoj. Zároveň som sa nevedel rozhodnúť, či na to stretko vôbec pôjdem. Pondelky sme mávali v škole sedem hodín, čo je vyučovanie až do pol 3. Rozmyslel som si to v poslednej chvíli a na poslednú vyučovaciu hodinu som nešiel. Nastúpil som do autobusu 83 smer Petržalka. Dobrodružstvo sa mohlo začať.

Andrej býval v novopostavenom bytovom dome neďaleko zastávky. Prišiel som k bráne a po sekundách váhania som zazvonil. Bol zdvorilí a prišiel mi dole otvoriť. Bol o niečo vyšší ako ja. Na sebe mal modré džíny, tenisky a tenký jesenný kabátik. Potriasli sme si rukami a vybrali sa hore výťahom. Keď sme zo seba zvesili bundu a kabát, zacítil som jeho parfém. Okamžite som si ho obľúbil hoci dodnes neviem, čo to bolo za značku. Posadil som sa na pohovku a Andrej ma ponúkol minerálkou. Od začiatku sa správal ako pravý džentlmen. Dlho sme sa zhovárali o tom, kto som, kto je on a čo ma vlastne priviedlo na Pokec. Do ničoho ma nenútil, bolo mi s ním veľmi dobre. Nevadil mi ani 10-ročný vekový rozdiel. Všetko to, čo sa odohralo nasledujúce minúty, prišlo úplne samo. Možno sme to potichu obaja očakávali.

Vzal ma za ruku a prešli sme z obývačky do spálne. Mal tam veľkú manželskú postel. Lahol som si a on si lahol na mňa. Dal mi pusu, ktorú som vôbec nečakal a bola to pre mňa prvá pusa od chalana. Bál som sa, ako na to zareagujem a či mi bude chuťiť. Chutila! Obaja sme zo seba zhodili oblečenie a dlho sme sa iba nežne hladili a maznali. Dokonca ani v posteli ma do ničoho nenútil. Prišlo mi, že si to celé užíva bez toho, čo bude, alebo nebude nasledovať. Na toto stretko som sa odhodlal kvôli tomu, aby som zistil, či dokážem mať sexuálny styk s mužom. Nechápal som, prečo po celé tie roky masturbujem pri gay porne a preto som to chcel vyskúšať na vlastnej koži. Trochu som sa pochlapil, alebo skôr poženil? Vzal som si jeho penis do rúk a začal som mu ho mierne dráždiť. Krátko na to som si ho strčil celý do úst. Bol to zvláštny pocit a v podstate som ani nevedel, ako sa to robí. Počul som o tom a videl som to v gay filmoch, ale takto naživo to bolo celkom iné.

Po krátkom čase sme obaja prišli k spoločnému vyvrcholeniu. Andrej však nečakal, ako zareagujem a nečakal som to ani ja. Prudko som vstal, pozbieral si všetky svoje veci a vyšiel som z izby. Obliekol som sa a behom dvoch minút som bol pripravený na odchod. On sa ma spýtal, čo sa deje, no ja som nemal pre túto situáciu v tom momente žiadne vysvetlenie. Povedal som:,,Prepáč, ale toto nie je pre mňa. Ja mám rád baby. Páčia sa mi a chcem mať klasickú rodinu. Svoje dievča a neskôr aj deti." To, čo mi na to povedal Andrej, som už vôbec nečakal:,,Prepáč za to, čo ti teraz poviem, ale je to tak. Si gay a po čase sa mi zasa ozveš. Uvidíš." Odprevadil ma z bytu až dole k bráne, odkiaľ som už odcupital sám.

Prečítajte si pokračovanie >>

Komentáre


Chcete vedieť pokračovanie? Ak áno tak nezabudnite sledovať Facebookovú fanpage už tento týždeň! :)
Boyfriend.sk

Prepáč ale mňa by zaujímalo či si sa mu potom niekedy zase ozval? A či by si si to s chalanom ešte niekedy zopakoval?
Anthony

Haha, vystrieka sa a že to nie je pre neho :)
Baby

Hore