Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Moje druhé rande s mužom. Andrej a ja - 2. časť


Moje druhé rande s mužom

Moje pocity po prvom rande s mužom boli neopísateľné. Na jednu stranu som ďakoval, že mojím prvým chlapom, s ktorým som skúsil niečo intímne, bol Andrej. Je sympatický, vzdelaný, sebestačný a hlavne seriózny a zdravý. Asi vám nemusím opisovať, čo za individuá môžete stretnúť na internetovej zoznamke. V hlave som mal zmätok. Neviem, či to boli výčitky a nechuť zo seba samého, alebo má tieto pocity každý mladý chalan, ktorý sa spoznáva a zisťuje, že ho viac priťahuje mužské pohlavie. Andrej mal v jednej z mnohých vecí pravdu. Neprešiel ani týždeň a ozval som sa mu znovu. Priťahoval ma, túžil som po ňom. Chcel som s ním mať sex!

Dohodli sme si druhé tajné stretnutie. Tajné bolo skôr pre mňa, pretože nikto to o mne nevedel, ale Andrej bol so svojou homosexuálnou orientáciou už dávno predtým vyrovnaný. Hneď na prvom rande mi porozprával o svojom coming oute a o tom, akých chápavých a milujúcich má rodičov. Ani som vám nespomenul, že v tom jeho byte nebýva sám. Býva tam s ním psík Filip, ktorého nadovšetko miluje. Filip ma privítal, ako sa na psa patrí. Chvíľu som sa s ním hral a potom ma Andrej posadil na pohovku, ako predtým. Uškrnul sa na mňa a povedal:,,Vidíš, ja som ti to hovoril, že sa ozveš."

Bolo to naše druhé stretnutie, ale aj napriek tomu, že sa už lepšie poznáme, nedokázal som sa zbaviť nervozity, ktorá vibrovala celým mojím telom. Andrej to ihneď spoznal a spýtal sa ma, či si nedáme spoločný kúpeľ. Trochu mi tým vyrazil dych, ale v dobrom slova zmysle. Keď som prikývol, pobral sa do kúpeľne napustiť vaňu a zapáliť sviečky. Nikdy predtým som nič také nezažil a s chlapom už vôbec nie. Keď bola vaňa pripravená, prišiel si po mňa. Obaja sme sa vyzliekli a vhupli rovno do vane. Bolo to také romantické, aké to len môže byť. Navzájom sme sa dráždili, čo viedlo k dokonalej erekcii.

Počas kúpeľa a dráždenia sa, sme sa bavili o čomkoľvek, ale na tému análny sex nepadlo ani slovo. Naraz mi to všetko začalo vŕtať v hlave. Túžil som po jeho nahom tele a stoporenom prirodzení. Chcel som, aby ma doslova ošukal. Avšak nevedel som, či je aktív, alebo pasív. Nadhodil som na túto tému pár slov a nakoniec sa mi priznal, že je pasív a teda, že sa nechá ošukať on. Trochu ma to sklamalo, ale nie veľmi. Nebol som skúsený a preto ma to hneď neodradilo. Hoci som túžil po chlapovi, ktorý je dominantný, Andrej bol tak skvelý spoločník, že som to vôbec neriešil. Doslova som sa do neho zamiloval.

Keď boli naše prsty z vody úplne rozmočené, vyšli sme z vane a poutierali si mokré telá. Ani sme sa neobliekali a rovno prešli do spálne. Začali sme sa vášnivo milovať, pričom zase ma prilahol jeho nádherným telom. Veľmi sa mi páčila Andrejova mierne zarastená a mužná hruď. Jeho bozky boli také vášnivé a sladké, že už mi veľa nechýbalo, aby som sa neroztopil. Andrej ma zrazu zvalil na chrbát a od vzrušenia si začal pomaly sadať na môj tvrdý penis. Bol to pre mňa zvláštny pocit a v podstate som ani nevedel rozpoznať, či už som v ňom. Chvíľu na mne vyvádzal a obaja sme si to náramne užívali, čoho dôkazom boli dve dôkladne spotené telá. Chvíle plné vášne a vzrušenia sme zakončili orálnym sexom.

Po sprche sme sa obaja obliekli a hoci Andrej ma nikam neposielal, cítil som, že je čas na odchod. Pred panelákom ma objal a dal mi pusu na rozlúčku. Už mi nemusel vravieť a presviedčať ma, že sa znovu ozvem. Bolo mi to absolútne jasné!

Komentáre


Nerozumiem tomu deleniu aktiv/pasiv. Je to hlupost. Preco by som nemohol sukat aj byt osukany ;-)?
bolan

ahoj, popíšeš s chalanom
mimo

Hore