Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Akú mám šancu nájsť si partnera ?


gay partner

Mám 16 rokov. Už pred štyrmi rokmi som si na sebe všimol isté nezvyčajnosti hlavne v oblasti sexuálnej príťažlivosti. Veľmi dlhú dobu som to popieral a dusil sám v sebe. Z toho dôvodu, že som bol hlboko veriaci. No iba pred asi pol rokom som sa dokázal postaviť pred zrkadlo a povedať si, že som gay. A mám istotu v tomto už poznám sám seba dostatočne. Dosť času trávim čítaním poviedok a príbehov a myslím na to aké to vlastne je milovať niekoho. Dôležitým faktom ktorý ale musím uviesť je že som DIVNÝ. Konkrétne by sa to dalo definovať tým čo ma baví a čo nie. Ako chlapec neznášam športy. Som chudšej postavy a na telesnej radšej iba sedím a rozprávam sa s profesorkou. Ani necvičím. Nepočúvam súčasnú hudbu až na niekoľko výnimiek. Miesto garáže dám rozhodne prednosť kuchyni z čoho je asi môj otec občas aj sklamaný. On ani jeho priateľka nevedia o mojej sexuálnej orientácii. Vie to oba staršia sestra a možno mama niečo tuší. Ale i keď rád varím a baví ma vyšívanie, nie som tak povediac prehnane nasladlý ako tomu niektorý hovoria. Nič na sebe nechcem dať poznať. Kôli tomu aj veľa ľudí o mne hovorí že som chladný, cynický a hlavne prudérny. Ale i navzdori tomu sa aj občas obzriem za nejakým pekným chlapcom a pousmejem sa sám pre seba. Mám ale veľký strach z toho, či sa vôbec niekedy nájde niekto kto by ma mohol milovať. Čo ak spoznám nejakého perfektného a krásneho chalana a ten sa potom zhrozí keď ma lepšie spozná. Čo ak sa mu nebude páčiť to ako sa obliekam (tmavé oblečenie a hlavne svetre a slušne košele, nikdy nenosím krátke nohavice a len veľmi zriedkavo krátky rukáv) alebo sa mu zhnusí to že som sa rezal. Áno mal som problém so sebapoškodzovaním. I navzdory môjmu nízkemu veku si dovolím tvrdiť že som si toho v živote prežil nie málo. Nemám v láske svojich rodičov. Je smutné že to musím povedať ale je to tak. Nikdy som nemal veľa priateľov s ktorými by som sa rozprával o svojich problémoch a ani nikoho s kým by som mohol rozoberať svoje pocity a problémy. A tak som celé noci preplakal a rezal som sa. To som videl ako jediné východisko. Za to ma všetci v rodine vidia ako narušeného človeka. A čo ak ma tak bude vidieť aj ten chalan do ktorého by som sa zaľúbil. Na všetkých ľudí okolo mňa som vždy pôsobil chladne a racionálne. Ale mám strach že si kvôli tomu budú všetci myslieť že neviem milovať. A to nechcem. Ja by som len chcel spoznať niekoho komu by som mohol bezvýhradne dôverovať a milovať ho. Ale kto taký by sa len našiel pri tom aký som. Mám zo vzťahu strach lebo o tom neviem vôbec nič. Nikdy som s nikým nechodil, nikdy som sa ani len nebozkával a ani vzhľadom som mnoho nevyhral. A zrejme si domyslíte že vo vzťahu by som bol čiste takpovediac ženská strana. Prepáčte ale že sa tu toľko rozpisujem. Zakončím to len tým, či je vôbec reálne aby si niekto ako ja našiel človeka ktorého by miloval alebo to mám rovno vzdať.
Ďakujem.

Komentáre


No vzhľadom na to co píšeš vyzeráš byť aj tak super :).ja som tiez divný mám tiež 16 ale už mám partnera a sme spolu už pol roka.ty si musíš len dať to ze aký má byť cíti mabyt nesexisticky chalan potom o čo mu ide či o lásku alebo či len o sex,ďalšia vec je ochlpenie či moc alebo málo,potom fúzy či oholenie alebo fujary proste treba si dať nejaké hranice a hlavne veková hranica je dôležitá,ja mam napríklad iba o štyri mesiace staršieho a je taký akého som chcel.ak budeš chcieť verného a takého čo netúži moc po sexe tak ti poviem to sa ťažko hľadá.a ešte ak si gay tak hľadaj Gaya nie bisexuala .pretože bisexuali chcú len sex.
Patricius

Veľmi si ma zaujal, prosím ťa, ozvi sa mi: midgardsormr@centrum.sk
midgardsormr

Mám len 13 rokov ale nemôžem prestať myslieť na to.
Ado1234

Ado1234 mas fb
Rarno

No, mám podobný osud ako ty asi tak na 90%takže ma zaujalo to co si napísal Prosím ťa napíš mi na samba2000jive@gmail.com
Tomo

Ahoj, patrim tiez medzi veriacich gayov. Ak chces, napis na macaron93@azet.sk
macaron

Hore