Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Páči sa mi chalan. Mám sa priznať ostatným?


gay, hetero, coming out

Ahoj! Dnes som navštívil túto stránku. Vďaka že si! Chcel by som sa poradiť v jednej veci čo sa týka mňa. Mám 26 rokov. V minulosti, keď som mal cca 18 rokov, som mal vzťah s dievčaťom no pre moju žiarlivosť sme sa rozišli. Od tej doby som sám. Od 19 sa venujem športu, futbalu a konkrétne pravidlám. Som futbalový rozhodca. No asi od tejto doby som začal cítiť niečo viac k chalanom ako k babám. Vo vzťahoch s babami sa mi nedarí nejako…Hm. Nikto z mojej rodiny ani priateľov nevie o mojom probléme. Bojím sa odsúdenia, chápeš. Neviem ani sám vlastne v tomto veku, čo chcem. Považujem sa za človeka inteligentného, zodpovedného s veľkým srdcom, ktorý neznáša klamstvo a faloš. Asi pred pol rokom som cez pokec.sk spoznal jedného chalana, je mladší o 5 rokov. On je gay a býva v byte s bývalým partnerom, rozišli sa po 4 ročnom vzťahu. Cítime k sebe isté sympatie, ale mám pocit, že je ešte mladý, nezrelý, stále by sa ešte zabával, taký “uletený”… Niečo hlboké a vzájomné k sebe cítime, ale akosi sa nedarí k sebe dostať, resp. niečo vybudovať pre jeho nestabilnosť. Veľakrát sme sa rozprávali, že budeme len kamaráti ale v poslednej dobe ma “bombarduje” smskami a rpčkami, že ma miluje a že mu chýbam… Neviem ako ďalej a čo s tým. Za skorú a kladnú odpoveď vopred Ďakujem

Komentáre


Ahojte, Bude rád ak mi niekto z Vás odpovie. Môj príbeh: Tak mám 20 rokov a vždy som si myslel že som na ženy. Otáčal som sa za nimi a balil ich mal x-krat sex a tak. Ale potom sa mi začal páčiť jeden chalan,, je fakt nádherný dobre vyzerá na margo sme si tak podobný nechcem sa chváliť ale obaja dobre vyzeráme. Chodili sme spolu vonku do posliky na plaváren a balili baby a všetko bolo fajn. Sem tam keď bol na mol tak ma buchol po zadku že ho mam pevný, páru krát sme si ho ukazovali a merali a napokon aj ošahávali. Potom som mu povedal že som gay on povedal že v pohode nijak to neriešil. Neskôr som z ním nemohol chodiť vonku lebo sa mi strašne páčil, keď som ho videl mal som taký divný pocit na žalúdku ako keby od stresu. Neskôr začal chodiť vonku z inými a ja tiež. Ale stále keď ho vidím mám ten hrozný pocit aj 2 dni sa cítim horzne, ale neveim či je gay. Mne sa zdá že áno, lebo vždy sa o seba staral dobre ja viem to nieje hneď niečo ale tie naše stretká keď sme boli na mol.. On bol vždy hanbliví vedel sa ozvať iba ked mal v sebe pohárik a tak sa mo zdá že možno je gay, ale neche to povedať a dať na javo. Keďže žijeme na východe a k tomu v dedinke kde každý každého pozná a každý je aktolik je to veľké bremeno to povedať niekomu. Čo mám proste robiť. Mám ho niekedy zavolať vonku a spýtať sa ho či je gay aj tak by mi pravdu nepovedal. Ja by som rád chodil iba z ním a s nikým iným keďže sa dobre poznáme a sme z jednej dediny takže ak by sme chodili spolu tak by to nebolo až také zlé ak by som bol sám na to bremeno a najme v tej našej prehnanej katolíckej dedinke. Ďakujem za skorú odpoveď..
Demien

Ahoj, Ďakujem za tvoju správu. Som rád, keď si môžem prečítať dlhšie správy a nie len na dva riadky. Na Slovensku je situácia čo sa týka LGBT komunity taká, aká je. Ja mam 24 rokov a tiež som si prežíval niečím podobným. Mal som veeeľa vzťahov s dievčatami už od škôlky. Niekedy som mal pocit, že to dosť striedam, haha. Neskôr v 19tich som ale zistil, že to čo bolo vo mne už od puberty, že ma niečo k tým chalanom lákalo, je naozajstné. S babami sa mi tiež nedarilo a vždy mi vzťah krachol až napokon som stretol niekoho (chalana), do koho som sa zamiloval a boli sme spolu 3 roky. Dnes už poznám niekoho výnimočného a uvidíme koľko nám to vydrží, ale verím a dúfam že je to ten pravý. Jednoducho tomu daj čas, ten vždy ukáže. Neriaď sa tým, kto si bude o tebe čo myslieť, žiješ svoj život a žijeme len raz! Samozrejme, ak žiješ s rodičmi tak je to ťažšie. Je veľa prípadov kedy vlastný rodičia na dieťa zanevrú a niekedy dokonca vyženú svojho syna z domu len preto, akej je sexuálnej orientácie. Treba si všetko zvážiť, ale keď budeš ready a samostatný, nemáš žiaden problém vyjsť s tým von. Práve potom zistíš, kto je naozajstný kamarát a kto sa tak iba tvári a kto sa k tomu ako postaví. Veľa šťastia prajem!
Boyfriend.sk

Hore