Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Mám staršieho partnera, ktorý nemá chuť na sex


gay vzťah

Ahojte, chcem sa poradiť čo mám robiť, keď mám priateľa o niekoľko rokov staršieho a už nemá takú chuť na sex ako ja? Väčšinou keď sa začnem maznať mi povie, citujem: ,,Klídek, chcem si oddýchnuť," a podobné výhovorky. Po druhé, som s ním vyše roku a na začiatku bol v pohode aj v sexe, túlil sa aj on ku mne. Orálny sex pre neho nebol problém, teraz je to tak, že ho vyfajčím a on ma spraví rukou a koniec. Čo mám robiť? Ďakujem!

Komentáre


Takto to dopadá keď si mladý zobere o niekoľko rokov staršieho chlapa.Ty si si mal rozhodne hľadať takého chalana ktorý je v tvojom veku a chce sex ako ty.Ja mám chalana takého aký som ja,netúži po sexe ale skôr po romantike.
Patrik

Moje rady: A. Nájdi si milenca alebo B. Nájdi si milenca a priateľa kopni do prd... (Rozid sá s ním).
Szombat

tvoj partner je zamerany na mladych. Ich nezrelost. Akonahle siahne na tvoj genital vsetko posuva do roviny kamaratstva a uz len caka kedy nabali iného mladeho. Jeho osobnost nie je schopna vztahu. Skor znacnej promiscuity uz len z toho dovodu, ze mladi chlapci skor dozrievaju a preto prestavaju byt pre neho pritazlivy. to sa stalo aj tebe. jednoducho si na neho uz pristary...
gayfield

ja mam s toho pocit že ta nechce stratiť alebo sklamať v sexu možno že už ani erekciu nemá vtom prípade sa už ani nenadržiava v jeho veku sa to záčina stavať
filip

Ahoj.Mám 52r.tak si myslím,že príčin môže biť niekoľko.1.možno sa mu vyskytol zdravotný problém a tají ho pred Tebou.2.možno ťa niekde videl s niekym čo i len diskutovať a stratil v Tebe istotu,alebo váha či má intímny vzťah dalej perspektívu.Ver,muž po 50tke inak zmýšľa...alebo za 3.je možné,že fakt stráca silu a ak pracuje viac než je zdravé,tak už jednoducho nevládze.Radím ti:skús urobiť pekný večer ked bude mať fajn náladu,bud k nemu milí a hod nenápadne debatu,urob mu komplimenty v rámci žartu a verím,že sa ti zdôverí v čom je problém.Mal som kedysi priateľa o 25r.mladšieho,zomrel mi....ale to je o inom.Držím Ti palce.
mishoples

Mu to skus povedat
DyFlo

Hore