Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Kontaktoval ma partnerov ex-priateľ


ex-priateľ

Ahoj, potrebujem poradiť. Pred mesiacom a pol som sa zoznámil s chalanom. Po troch týždňoch som sa rozhodol ho navštíviť. Odvtedy sa stretávame raz do týždňa na tri dni. Veľmi sa mi páči a všetko by bolo v najlepšom poriadku. Avšak včera nastal problém. Kontaktoval ma jeho bývalý priateľ s tým, že on nie je pre mňa ten správny partner, pretože spáva s viacerými chlapmi, má rád tvrdší sex a ako dôkaz mi poslal ich spoločnú fotku. Toho človeka nepoznám, ale desí ma predstava, že by to mohla byť pravda. Vôbec neviem, ako ďalej. Veď ešte spolu oficiálne nechodíme. Prosím poraďte mi.

Komentáre


Áno, informácie od bývalých sú najlepším zdrojom "objektívnych" vedomosti o tvojim priateľovi. Navyše keď sa do toho vloží ex a ty s ním za chrbtom svojho nápadníka komunikuješ, tak sa otvára veľký priestor pre vznik pravej nefalšovanej gay drámy v blízkej budúcnosti. Krásny začiatok vzťahu :)
Tomas

Síce, už je asi neskoro, ale... Porozmýšľaj hlavne, či Ťa nekontaktoval len preto, že mu je tŕňom v oku váš začínajúci vzťah.. Vieš, ľudia často zvyknú, hlavne po ťažkom rozchode, komplikovať to tomu druhému. Sám som to zažil, a veru - Opeh má pravdu. Určite sa o tom porozprávajte ;) nech sa darí!
MorskyKonik

ta co uz. kasli na neho aj tak je to buzerant :)
ta co uz

Ahoj. Ak by som Ti mohol poradiť, podľa mňa to musíš len vyskúšať. Ak sa Ti páči a cítiš, že je to fajn človek, tak je všetko v poriadku. Dôležité je, ako na Teba pôsobí a či úprimne cítiš vzájomnú náklonnosť (to je veľmi dôležité - energia, ktorú vyžaruje, vnútorný dojem - poznám to osobne). Ak by si mal skutočne silné pochybnosti, pri sexe sa ten chalan "vyfarbí". V takej intímnej chvíli sa len málokto vie pretvarovať a ak aj má rád drsnejšie praktiky, bude ich chcieť použiť. Pamätaj, ak si chceš skutočne overiť jeho vernosť a oddanosť v prípadnom budúcom vzťahu - komunikuj. Povedz mu o svojich zásadách a potrebách, aj o tom, čo sa ti nepáči. Ak Ťa má aj on úprimne rád, bude rešpektovať Tvoju osobu takú, aká je. Vzťah je o veľkej obeti a o kompromisoch. Ak bude presadzovať svoje a bude sa snažiť byť nadradený, prípadne ak bude násilný pri sexe, radšej nepokračujte vo vzťahu. Treba to len skúsiť. Ak by si ho nechcel opustiť ani napriek všetkému, dohodnite sa na zlatej strednej ceste. Slovo je mocná zbraň a dá sa ním veľa dosiahnuť. Prajem Ti teda všetko dobré.
Opeh

zahoď lasku v tejto mrtvej dobe :)
Erik

Hore