Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Chcem ženu a deti! Povedal po 5 rokoch vzťahu.


Chcem ženu a deti! Povedal po 5 rokoch vzťahu.

Mám partnera 5 rokov, ktorý mi sľuboval, že ma nikdy neopustí a nikdy mi neublíži. V živote nemal žiadnu ženu, vždy len chlapov. So mnou mal najdlhší vzťah. Teraz mi povedal, že už to nemá so mnou význam a že chce ženu a deti. Myslím si, že to je kvôli jeho rodičom. On sám o tom podľa mňa presvedčený nie je. On to so mnou neukončil a povedal, že to nie je definitívny koniec. Ja som ale naivný. Chce dosiahnuť to, aby sa to všetko zo mňa vytratilo? Som z toho na nervy. Strašne som tomu vzťahu obetoval a stále ho milujem. Veľmi sa trápim.

Komentáre


Mysli si, ze zena a dieta ho zmenia. Ale bude to mat za nasledok len nešťastnú zenu, ktorej zpacka život a dalej bude nahanat chlapov, lebo to tak priroda chce. Pudy neoj..eme.
Duko

Nic nie je horšie ako nevyrovnaný gay, ktorý si myslí, že dieťa vyrieši jeho zpackaný život...
Tomas

moznoze vyriesi... bude mat dolezitejsie veci na praci, zodpovednost a aj ked nebude mozno uplne stastny, aj ked z dietata stastie, radost a laska vyplyva, bude sa tesit z neho. prepacte mi to, viem ze toto nikto z nas nikdy nechce pocut, ale ked ho do toho niekto tlaci, niekto na kom mu zalezi, a nechce si s nim pokazit vztahy, v podstate nema na vyber... - snaz sa ho pochopit a bud mu na blizku, bude ta potrebovat
maybe

Hore