Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Zápasník Matt Cage je gay!


Zápasník Matt Cage je gay!

Profesionálny zápasník Matt Cage, tiež známy pod prezývkou ,,Money”, sa priznal na sociálnej sieti Facebook so svojou sexuálnou orientáciou. Ženám sa zato patrične ospravedlnil. ,,Sorry žienky, ale oficiálne už nie som pre vás dostupný. Prosím, nehnevajte sa príliš na mňa.” Tu je jeho oficiálny Facebook post.

Matt Cage, ktorého skutočné meno je Matt Hullum, sa v roku 2013 priznal, že je bisexuál. No teraz túto informáciu vyvrátil, že nie je tento prípad. ,,Nemôžem povedať, že sa mi teraz prestanú páčiť ženy. Stále spoznávam krásne ženy a myslím si, že sa to už nikdy nezmení. Ale nemôžem tvrdiť o sebe niečo, čo nie som. Bolo by to nepoctivé a klamal by som a to nechcem.

Matt, ktorý žije mimo Chicaga v Amerike, sa teraz cíti oveľa lepšie, ako by mu veľká váha spadla z ramien. ,,Už nemám čo skrývať, môžem žiť naplno. Strávil som väčšinu života v klamstve, skrýval som sa, mal depresie. Vždy som mal pocit, že to nie som ja, že nežijem slobodne. Preto som už musel konať a nikto by nemal žiť v klamstve. Každý má právo na svoj vlastný život a spôsob, akým bude žiť.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore