Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Vienna Pride 2015 Rakúsko


Vienna Pride 2015 Rakúsko

Vo Viedni sa bude konať 20. ročník Dúhový Pride 2015 v dňoch 16. – 21. Júna. Menší ,,Pride Village” sa bude konať opäť na Radničnom námestí (Rathaus) 16. – 20. Júna, no vrcholom bude Dúhový Pride na Ringstrasse dňa 20. Júna. Pride vo Viedni ponúka bohaté kultúrne podujatia, drinky, jedlo, reštaurácie a informačné centrum. V okolí nájdeš množstvo gay friendly reštaurácií.

Od 11 hodiny doobeda do 23 hodiny večer si môžeš vychutnať osviežujúce drinky na piesočnatej pláži. K dispozícii sú samozrejme lehátka. Dozvieš sa viac o viedenskej spoločnosti a LGBTI komunite a môžeš si zatancovať do rytmu skvelej hudby.

Dúhový Pride na Ringstrasse sa bude konať v sobotu 20. Júna a okolie bude na deň uzavreté. Traktory, motorky či konské povozy spolu s asi 100 000 ľuďmi sa vyberú do ulíc bojovať za toleranciu a rovnosť. Podujatie sa začína poobede o 14:00 na Radničnom námestí. Párty ľudia si určite prídu na svoje. V okolitých podnikoch je pripravená hudba, drinky a párty sa môže začať od soboty večera až do východu slnka v nedeľu.

Tento rok Dúhový Pride ukončia v nedeľu 2 filmy v kine Schikaneder. Film Julia, bude premietaný o 17 hodine a film Aya Arcos o 19:30.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore