Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Varovné znaky možnej nevery tvojho gay partnera


Varovné znaky možnej nevery tvojho gay partnera

Máš v poslednej dobe pocit, že sa niečo deje vo vašom vzťahu s partnerom? Zdá sa, že je citovo vzdialený a nevenuje ti pozornosť? Večer chce ísť hneď do postele a nechce sa s tebou maznať? Začneš mať podozrenie, že by ti mohol byť neverný a tak vezmeš do ruky jeho telefón s tým, že si chceš pozrieť, kto bol posledná osoba, s ktorou si dopisoval. A tu nastáva problém, mobil ma zamknutý heslom, čo nikdy predtým nerobil. Mám sa obávať najhoršieho? Nie som už pre neho dosť atraktívny?

Zistenie, že ťa tvoj priateľ podvádza je veľkou bolesťou pre každého bez ohľadu na to, akej je sexuálnej orientácie. Bol si presvedčený, že je to vec, ktorú ti nikdy nespraví. Aké sú varovné znaky, ktoré netreba ignorovať?

Väčšinu pozornosti venuje svojmu vzhľadu

Takmer každý gay sa o seba stará a záleží mu na svojom vzhľade. Je preto ťažké určiť, či ťa tvoj priateľ podvádza na základe toho, že mu záleží na osobnom výzore. Treba si však všímať, či nerobí niečo neobvyklé. Veľa chlapov, ktorí podvádzajú, si začne kupovať oblečenie značiek, ktoré nikdy predtým nenosili. Chcú totiž zapôsobiť na svoju novú lásku a vyjadriť spoločný záujem. Porovnaj si napríklad čas strávený v kúpeľni. Ak tvoj priateľ trávi neobvyklé množstvo času pred zrkadlom, vynára sa otázka, pre koho chce vyzerať tak dobre.

Vôňa muža

Ďalším bodom, ktorý je často prehliadaný, je vôňa tvojho partnera. Zamysli sa a porovnaj si, či sa jeho vôňa od rána výrazne nezmenila. Možno si dal iba sprchu po cvičení vo fitku a možno si tú sprchu dal z iného dôvodu. Taktiež si všímaj, či si nekúpil nejaký nový a výrazný parfém. Každý obzvlášť iný krok tvojho partnera môže byť podozrivý.

Naštudované odpovede

Možno sa ti to zdá hlúpe, ale dávaj si pozor. Spýtaš sa svojho priateľa jasnú otázku, napríklad o jeho služobnej ceste a on ti bezstarostne odpovedá dlhým príbehom a poskytne ti detailné informácie, čo nikdy predtým nerobil. Jeho slová na teba pôsobia ako naučené frázy a pravdepodobne aj sú. Začne ťa obviňovať zo správania, akým sa on sám správa. I toto môže byť dosť dobrým znamením, že ťa tvoj chlap podvádza. Veľa mužov potvrdilo, že keby venovali pozornosť tomuto bodu, určite by prišli na posteľné radovánky svojho priateľa oveľa skôr.

Mentálne a emocionálne vzdialený

Toto znamenie môže byť veľmi jasné. Treba však opäť popremýšlať a celkovo vyhodnotiť správanie svojho priateľa. Ak sa zdá, že nevenuje pozornosť tomu, čo hovoríš a počas intímnych chvíľ je mentálne, ale i emocionálne niekde inde, je dôvod začať sa obávať. O to viac ak nejaví záujem o sex po dlhšiu dobu. Existujú aj iné dôvody, prečo sa tak môže správať napríklad pracovné, či rodinné problémy. Alebo má iba depresívne obdobie. Každopádne určite to budete chcieť celé vysvetliť.

Svoj telefón nepustí z ruky

Ak je tvoj muž nervózny zakaždým, keď sa motáš okolo jeho telefónu, skrýva si smsky, kontakty, blokuje svoj telefón heslom, alebo zakrýva pred tebou jednotlivé statusy na svojom profile na Facebooku, poplašné zvony bijú ostošesť. Treba sledovať jeho správanie, keď mu príde notifikácia o správe. Pokiaľ si nikdy predtým svoj telefón nestrážil a teraz ho nedá z ruky preč, taktiež to môže byť dôvod na obavy.

Ďalšími znakmi potenciálnej nevery môžu byť situácie, keď ťa tvoj priateľ neuvádza ako svojho partnera (napríklad vonku pred kamarátmi…), je šťastný a žiari od radosti jemu netypickým spôsobom, začína žartovať o ukončení vášho vzťahu, alebo príliš často chodí na večerné stretnutia. Počúvaj hlas svojho vnútra, pretože ten je takmer vždy pravdivý. Neignoruj jednotlivé varovné signály a venuj im maximálnu pozornosť. Pomôže ti to odhaliť, či ťa tvoj muž podvádza.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore