Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Valentínske tipy na darčeky


Valentín - sviatok všetkých zamilovaných

Ak sa radi prechádzate ulicami starého mesta, či radi nakupujete, určite ste zaregistrovali valentínsku výzdobu vo výkladoch obchodov, ktorá je zaisto neprehliadnuteľná. Blíži sa sviatok všetkých zamilovaných a keďže prejavov lásky svojmu partnerovi nie je nikdy dosť, pripravil som pre Vás pár tipov na skvelý darček.

1. Romantická večera

Pri dnešnom zrýchlenom životnom tempe je čas veľmi vzácny a veľakrát si ani neuvedomujeme, kedy sme naposledy trávili spoločne čas vo dvojici so svojím priateľom. Ak nemáte tušenie, čo by vášho miláčika potešilo, urobte mu radosť dobrým jedlom. Veď ako sa hovorí, láska ide cez žalúdok. Porozmýšľajte o nejakej obľúbenej reštaurácii vo vašom okolí, alebo navštívte niektorý zo zľavových portálov a možno nájdete vhodné miesto, kde stráviť romantický večer a dobre sa najesť. Nezabudnite si svoje miesto včas rezervovať, aby sa vám nestalo, že budete musieť ostať doma. Ak nechcete utrácať zbytočné peniaze za reštaurácie, pripravte si spoločnú večeru sami. Ak si dáte záležať na vytvorení peknej atmosféry a všetko dôsledne pripravíte, váš valentínsky večer bude nezabudnuteľný.

2. Wellness

Ak sa vám obom zatúži po oddychu, vyberte sa napríklad do hôr na niektorý z wellness pobytov, kde okrem krásnej prírody zažijete príjemné uvoľnenie a zabudnete na každodenný stereotyp. Pre tých menej aktívnych je tu relax v samotnom centre mesta. Veľa podnikov ponúka takzvaný privátny wellness, ktorý vám zaručí absolútne súkromie v príjemnej atmosfére. Nie je nič lepšie ako maximálne uvoľnenie vo dvojici pri relaxačnej hudbe a fľaše sektu.

3. Spodné prádlo

Pre milovníkov spodného prádla sú jocksy netradičným pokušením. Pre tých, ktorí nevedia, jocksy sú inovatívna spodná bielizeň, ktorú tvorí vačok na prirodzenie spredu a dve gumičky obopínajúce spodnú časť zadku, ktorý v tomto prípade ostáva nekrytý. Zadovážte si niekoľko žhavých kúskov tejte netradičnej bielizne a váš partner sa vám isto poďakuje. Verím tomu, že neostane chladným ani na moment!

4. Šperk

Šperky už dávno nie sú určené len ženám. Módne doplnky pre mužov pridajú pánom šarm a povýšia pánsky outfit na vyššiu úroveň. Pre mnohých, vrátane mňa, je výber toho správneho šperku pomerne ťažká úloha, pri ktorej strávime podstatne veľa času. Na výber je veľké množstvo zlatých, či strieborných retiazok na krk, náramkov, prsteňov, či pánskych náušníc.

5. Kvety

Pre mužov sa hodia samozrejme trochu iné kvety, ako pre ženy. Páni skôr preferujú robustnú, zaujímavú, alebo niečím originálnu kyticu. Nemusíte sa však báť siahnuť po ženských farbách kvetov, ako je napríklad ružová. Veľa mužov a predovšetkým gayov kvety určite rado ocení.

6. Fotoobraz

Medzi originálne darčeky určite patrí fotoobraz s fotografiou na plátne. Ak máte spoločný nezabudnuteľný okamih zachytený na fotke, prečo ho rovno nezväčšniť a nevytlačiť na obrovské plátno, ktoré si môžete potom spoločne povesiť do obývačky, či do spálne. Túto službu ponúkajú veľké fotolaby, ale občas ju nájdete aj na zľavovom portáli.

7. Parfém

Príjemne voniať je prioritou nielen žien, ale aj mnohých mužov. Najviac pánskych parfémov sa vyrába s vôňou kože, dreva, prípadne mix vôní s prísadou citrusových alebo kvetinových esencií. Z najpredávanejších parfémov pre mužov spomeniem značky ako Calvin Klein, Dolce Gabanna, Hugo Boss, Giorgio Armani, Diesel, Mexx, Puma a mnohé iné.

Ak ani teraz neviete, čo by ste svojmu partnerovi kúpili, nezúfajte. Myslím si, že s darčekmi to netreba preháňať a to isté platí aj na Valentína. Lásku si treba vážiť a dokazovať aj iným spôsobom, ako len obdaruvávaním sa. Rozhodne poteší maličkosť, ako je napríklad čokoláda, knižka, či fľaša vínka a spoločne strávený večer. Čo ste kúpili tomu vášmu vy? Napíšte mi dole do komentáru a inšpirujte aj iných.

Komentáre


Ake ine znacky?
LoveBoys

Hore