Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Syn a jeho coming out otcovi v reklame od McCafé


Syn a jeho coming out otcovi v reklame od McCafé

Máme tu ďalší vzácny krok voči gay komunite tentokrát zo strany známeho reťazca rýchleho občerstvenia v Ázii. Nová reklama od McCafé totiž ukazuje, ako sa mladý muž prizná svojmu otcovi, že sa mu páčia chlapci a to svojským spôsobom. Napíše mu to na papierový pohár kávy. Otec si hlasno povzdychne a bez jediného slova odíde od stola. Nakoniec sa vracia so svojím vlastným pohárom kávy, na ktorý napíše odpoveď synovi: ,,Akceptujem to, že sa ti páčia chlapci.” Syn sa snaží potlačiť slzy a od úľavy sa usmeje. Homofóbne náboženské skupiny a konzervatívny ľudia volajú po bojkote McDonald’s.

Reklama bola zdieľaná spoločnosťou McDonald’s v Taiwane na sociálnej sieti Facebook v piatok 4.3. 2016. Odvtedy bolo video zdieľané viac ako 7000-krát a pozrelo si ho viac ako 1.9 milióna užívateľov. Vyše 4500 užívateľov dalo ‘Like’.

O Taiwane sa hovorí, že je jedna z mála krajín v Ázii, ktorá podporuje homosexuálov. Avšak generálny tajomník Aliancie náboženských skupín v Taiwane pre ochranu rodiny, Chang Shou-yi, vyzval rodičov a spotrebiteľov k bojkotu McDonald’s.

Vo vyhlásení pre tlač, Chang napísal, že Aliancia nesúhlasí s reklamou a obvinil McDonald’s za to, že otvorene podporuje homosexualitu.

,,Vzhľadom k tomu, že McDonald’s je navštevovaný mnohými deťmi, je obzvlášť dôležité, aby nepropagoval správanie homosexuálov a homosexuálnych párov.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore