Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Súťaž Gayman 2017 beží v plnom prúde


Gayman 2017

Súťaž, ktorá donedávna čelila hanobeniu zo všetkých strán zjavne dostala nový dych a šťavu! Od jesene, kedy prebehol krst 16. ročníka, sa úradujúci Gaymani nezastavili a nevydýchnu si zjavne až do finále.

Vo februári prebehol v bratislavskom clube Apollon historicky prvý casting Gaymana na Slovensku. Záujem o finále bol obrovský, ale tam sa dostane len trojica pánov. Tí budú predstavení spolu s ostatnými už túto sobotu, kedy prebehne casting v ČR. Ten sa odohrá v pražskom Piano Bare a prihlášky sú stále aktívne na www.igaymancs.eu

Pred 14 dňami sa úradujúci Gaymani zúčastnili veľkolepého Dúhového plesu v Ostrave, ktorý usporadúva Marek Zlý (Gayman 2012) so svojím manželom Jiřím. Hlavným hosťom bola slovenská megastar Dara Rolins a prítomných bolo bezmála 650 klientov, čo svedčí o profesionalite akcie.

Gayman 2017 - casting Apollon club Bratislava

Po castingu čaká nových finalistov v apríli 4 denné sústredenie v Rožnově pod Radhoštěm, kde je pre nich pripravený naozaj bohatý program (Zorbing, Aqua Tubing, Minigolf, výlety, exkurzie, trenažér býka a ďalšie).

Novinkou je znovu udelenie licencie na Mr Gay World, ktorá sa tento rok uskutoční v Španielsku. Reprezentovať ČR bude František Pešek a SR Jaromír Šufr.

Mr Gay World CZ - František Pešek

Mr Gay World - Jaromír Šufr

Aby toho nebolo málo, už je známy aj dátum finále! GAYMAN 2017 bude korunovaný 16. 9. na pražských Vinohradoch a hlavným hosťom bude hviezda 90 rokov, v ktorej duchu sa celé gala finále bude odohrávať. Ako je vidieť súťaž GAYMAN sa rozbehla na plné obrátky!

Komentáre


Akce byla super velice se mi líbilo a potkal take řadu příjemných lidí.
Dominicus

Hore