Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Robbie Williams: Myslel som si, že som gay!


Robbie Williams

Britský popový spevák Robbie Williams si zaspomínal o tom, ako si v mladosti myslel, že je homosexuál. Nikdy však nedokázal mať sex s iným mužom. Svetovo známy spevák priznal, že medzi mužmi má svojich miláčikov, ale nie čo sa týka sexuálnej príťažlivosti.

,,Mužský penis ma nikdy nepriťahoval. Neužívam si pohľad na ten môj, nie to ešte na penis iného muža," priznal svoj postoj k mužskému prirodzeniu Robbie.

Domnienka, že by mohol byť homosexuál prišla z dôvodu, že si užíval životný štýl, ktorý bol považovaný za štýl homosexuálov. Zatiaľ čo sa Robbie narodil v robotníckej rodine, čoskoro sa pripojil k chlapčenskej skupine, ktorá svoju kariéru rozbehla najmä v gay kluboch a tie si on zamiloval.

,,V dobe mojej mladosti ste slovo gay použili a prirovnali človeku, ktorému ste chceli hodne ublížiť. Keďže som bol často v gay kluboch, ktoré som tak miloval a kde som si vzal aj prvú exktázu, myslel som si, že som tiež niečo ako gay."

,,Keď proti gayom nič nemám a nie sú pre mňa problémom, znamená to, že som tiež gay?"

Na druhej strane sa priznal, že by bol rád homosexuálom, pretože tí sú oveľa viac promiskuitní a tým pádom by mohol mať sex kedykoľvek a s kýmkoľvek.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore