Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Prvý análny sex s chlapcom. Ako si ho naplno užiť?


Prvý análny sex s chlapcom. Ako si ho naplno užiť?

Veľa gay chalanov sa bojí svojho prvého análneho styku s priateľom, alebo sexuálnym partnerom. Na internete je mnoho článkov a mýtov o tom, že análny sex bolí. Toto tvrdenie nie je celkom pravda. Ako si teda svoj milostný akt s priateľom naplno a najmä bezbolestne užiť?

Nasledujúce body majú byť akýmsi návodom pre pasívov, (chalanov, ktorí análny sex prijímajú), alebo aktívov, (ktorí vykonávajú svoju hlavnú rolu po prvý krát), aby sa vyhli bolesti a iným komplikáciám.

Relax

Nebuď v strese! Ak si nervózny, alebo v inej stresujúcej nálade, či situácii, tvoje telo reaguje rovnako. Nedokážeš sa uvoľniť a svalstvo je napäté. Dopraj svojmu telu odpočinok a relax a daj si napríklad horúcu sprchu. Uvidíš, budeš sa cítiť lepšie a tvoje telo bude uvoľnené a oddýchnuté. Podobne ako sprcha je výborným relaxom ako pre myseľ, tak aj pre telo, masáž.

Príprava

Horúca sprcha je veľmi dôležitá pred análnym sexom a mal by ju absolvovať každý aj z hygienických dôvodov. Do tvojho análneho otvoru vnikne penis, preto by si sa mal kompletne vypláchnuť, aby sa nestala nepríjemná situácia, že tvoje nestrávené zvyšky jedla skončia na tvojom partnerovi. Táto procedúra sa volá klistír. Môžeš ju praktizovať aj doma a to jednoducho. Zo sprchovacej hadice odkrúť hlavicu a hadicou vnikni do svojho análneho otvoru asi 2cm. Potom jemne otoč kohútikom a pusti vlažnú vodu. Keď pocítiš menší tlak, vytiahni hadicu a voda z teba vyplaví všetky nečistoty von. Tento proces opakuj niekoľkokrát, pokým nie si úplne čistý. Niektorí chalani poznajú svoje telo natoľko dobre, že môžu mať análny sex aj bez klistíru a žiadna ,,nehoda” sa nekoná. Ak ide o tvoj prvý análny sex, môžeš trochu experimentovať a pohrať sa s prstami, či umelým dildom. Nakoniec už nezabudni na lubrikačný gél a kondóm. S lubrikačným gélom to ide ľahko a bez bolestí.

Trpezlivosť

Nie si na žiadných pretekoch. Dávaj pozor a choď na to pomaly. Musíš byž v absolútnom kľude, uvoľnený a v polohe, ktorá ti najviac vyhovuje. Zo začiatku budeš mať zmiešané pocity a možno to trošku zaštípe, preto je dôležité ísť na to pomaly a opakovane.

Absolútna kontrola. Ak ide o tvoj prvý análny sex, určite chceš mať všetko pod kontrolou a v prípade bolesti to ihneď zastaviť. Najlepšia poloha pre teba, ako pasíva, je byť na vrchole. Tvoj partner leží na chrbáte a ty sedíš na ňom. Pri tejto polohe máš pod kontrolou to, ako hlboko do teba vnikne a ak ťa to bolí, ľahšie ho stopneš. V prípade, že sa ti to páči a dostávaš sa do väčšieho vzrušenia, môžete vyskúšať experimentovať s inými polohami. Poloha misionár je tiež veľmi obľúbená. Ide o polohu, keď ležíš na chrbáte a nohy máš napríklad na ramenách svojho partnera, ktorý ťa uspokojuje spredu.

Zabav sa a uži si to

Análny sex má veľa skvelých praktík, ktoré môžeš so svojím sexuálnym partnerom postupne objavovať. Väčšina ľudí ho spája s homosexuálmi. Avšak existuje veľa heterosexuálnych párov, ktoré túto metódu pohlavného styku obľubujú. Mnoho žien dosahuje oveľa intenzívnejší orgazmus práve počas análneho sexu. Každý z nás musí v sebe objaviť to, čo ho naozaj vzrušuje. Iba tak si to vie naplno užiť!

Komentáre


Táto stránka nemá chybu. Rád by som ťa spoznal aj osobne neznámy muž :-)
matthew martin

Hore