Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Prison Break je späť! Limitovaná desaťdielna séria


Prison Break je späť! Limitovaná desaťdielna séria

Prvé časti seriálu Prison Break vysielala americká televízna stanica Fox od septembra v roku 2005. Vo štvrtok 6. Augusta 2015 sa potvrdilo, že Prison Break sa vráti na televízne obrazovky vo forme desaťdielnej minisérie. Máme tu však minimálne jeden rozdiel. Hlavný hrdina Wentworth Miller je už s pravdou vonku a to, že je gay, priznal v otvorenom liste v roku 2013.

Obe pôvodné hviezdy seriálu Wentworth Miller a Dominic Purcell, sa vracajú späť na scénu. Prison Break je o úteku dvoch bratov z väzenia. Nevinný muž je odsúdený na smrť a odovzdaný do policajnej celi v dôsledku politického sprisahania. Jedinou nádejou je jeho brat, ktorý sa úmyselne dostane do toho istého väzenia, aby mohli obaja spolu utiecť.

Nové diely budú nadväzovať na udalosti z poslednej štvrtej série po niekoľkých rokoch. Na televíznych obrazovkách by sa mali objaviť v roku 2016.

Miller bol veľmi málovravný o svojom osobnom živote. Svoju homosexuálnu orientáciu priznal v liste, ktorý napísal, keď bol pozvaný na filmový festival do Ruska, kde platia zákony, ktoré zakazujú propagáciu homosexuality.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore