Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Kniha: Pražská buzna


Kniha: Pražská buzna

Zo susedného Česka prichádza nová LGBTI kniha s názvom Pražská buzna na motívy najslávnejšieho českého gay blogu. Pražská buzna je gay blog, na ktorom pomocou fiktívnej postavy Milana, autor trpko, ale i vtipne zobrazuje život gayov v Prahe. Niektoré články sú naozaj zvrhlé, vtipné a opisujú príbehy z kútov nočných gay barov, kaviarní a diskoték, z kade pražské buzny odchádzajú o štvrtej ráno. Blog si za necelý rok získal niekoľko desiatok tísíc fanúšikov a medzi nimi nechýbajú ani heteráci.

Hoci bude kniha postavená prevažne na motívy už spomínaného blogu, autor sľubuje, že 80% článkov bude nových, ktoré si na stránke neprečítate. Zistíte, kedy sa z Milana stala cynická, hnusná a sprostá pražská buzna, s kým mal svoj úplne prvý sex a či dokáže byť taký vtipný aj po tridsiatke. Kniha by mala mať 250 strán formátu A5.

Podporte projekt

Neváhajte a podporte tento projekt na stránke www.startovac.cz. Knihu si môžete predobjednať za 350Kč (cca 13Eur). Po prečítaní knihy sa vám možno otvoria oči a zistíte, ako by ste určite žiť nechceli. Trpké, smutné, vtipné, zvrhlé, ale hlavne reálne príbehy z nočných gay barov, kde sa dejú tie najhoršie zvrhlosti medzi buznami. V prípade, že sa stanovený cieľ kampane nesplní, bude vám celá čiastka vrátená na váš účet!

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore