Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Poppers obľúbená ,,hračka” pre gayov počas sexu


Poppers obľúbená ,,hračka” pre gayov počas sexu

Ak túžiš po intenzívnejšom sexe, Poppers je pre teba ako stvorený. Chceš si spestriť svoje posteľové hrátky s priateľom? Máš pocit, že obyčajný sex ťa už prestáva baviť? Nevieš sa pri pohlavnom styku poriadne uvolniť? Prečítaj si nasledujúci článok o tejto ,,zázračnej” látke.

Poppers je veľmi známy najmä pre gayov. Je to chemická látka a môžete si ho kúpiť legálne v ktoromkoľvek SexShope, či v e-shope na internete. Pre tých, ktorí Poppers nepoznajú, nejde o žiadnu drogu, ktorá by vyvolávala závislosť. Väčšinou sa predáva v malých fľaštičkách podobných ako kvapky do nosa. Je to afrodiziakum určené pre všetkých, ktorí si chcú spestriť svoj sexuálny život.

Je sex s Poppersom lepší?

Tento tekutý roztok uvoľňuje hladké svalstvo, čo je napríklad aj konečník a preto análny sex môže byť menej bolestivým. Poppers používajú aj heterosexuálne páry, ktoré túžia po orgazmickom výbuchu. Spôsobuje, že krvné cievy sa rozšíria a tlak naopak zníži, pričom srdcová frekvencia sa zvyšuje. V dôsledku toho užívatelia zaznamenajú zvýšené sexuálne vzrušenie. Účinok trvá len niekoľko minút.

Má Poppers vedľajšie účinky?

Áno, Poppers môže naozaj vyvolať vedľajšie účinky ako sú bolesti hlavy, zníženie krvného tlaku a potenciálna strata vzrušenia po niekoľkých minútach.

Existujú nejaké riziká?

I keď Poppers poskytuje intenzívnejší pocit vzrušenia pri sexe, účinok trvá len niekoľko minút. Bolesti hlavy sú takmer bežné pre niektorých ľudí a mnohým dokážu znepríjemniť deň. Poppers však často ovplyvňuje aj úsudok a tak sa môže stať, že svojmu sexuálnemu partnerovi dovolíte pohlavný styk bez ochrany a to zvyšuje riziko infikovania vírusom HIV.

Aby účinok naozaj fungoval, otvorte fľaštičku, priblížte sa nosom k otvoru a zhlboka sa pomaly nadýchnite pričom jednu nosnú dierku si držte prstom. Zopakujte si to isté s druhou nosnou dierkou. Dávajte pozor, aby ste roztok nevyliali, alebo nevtiahli do nosa. Keďže látka je vysoko prchavá, po otvorení sa ponáhľajte, aby ste ju čím skôr zavreli. Potom vyčkajte pár sekúnd a nechajte sa viesť do tajov rozkoše.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore