Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Poľský gay pár a ich medové týždne


Jakub a Dawid - poľský gay pár

Jakub a Dawid si získali pozornosť pred rokom tým, že vytvorili hudobné video pre jednu z piesní skupiny Roxette. Členovia legendárnej skupiny Roxette si video obľúbili a zdieľali ho na svojej oficiálnej stránke.

Ich videoklip sa stal veľmi rýchlo populárnym, ale vo svojej vlastnej krajine čelili nenávisti a homofóbnym útokom. Napriek tomu sa tento rok vzali. Keďže manželstvá rovnakého pohlavia nie sú v Poľsku právne uznané, zriadili si obrad v Portugalsku. Po svadobnom obrade sa vybrali na medové týždne do Škandinávie, kde natočili nové video!

,,Bolo to úplne iné, ako nahrávanie nášho prvého videa", hovorí David. ,,Tentokrát sme dostali oficiálne povolenie od Roxette pre naše nahrávky, takže naše kroky boli trochu neisté, pretože sme vedeli, že taká legendárna skupina, akou Roxette určite je, to bude sledovať."

Jakub a Dawid

Počas svojej dovolenky navštívili štyri krajiny a prešli 8 000 kilometrov po Škandinávii. Samozrejme kamera bola s nimi po celú dobu. Dokonca sa vyšplhali na slávne skaly Trolltunga a Pleikestolen, kde získali pozoruhodné zábery. Našťastie všetko prebehlo dobre a kapela aj toto video zdieľala na svojich stránkach.

Jakub a Dawid svadba

,,Je skutočne skvelé byť fanúšikmi takej skvelej kapely, ktorá podporuje práva LGBT. Aj počas svadobného obradu sme počúvali 'Listen to your heart'".

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore