Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Peter ERZVO Zvonar photography


Peter ERZVO Zvonar photography

Peter Zvonar je kontroverzný slovenský fotograf, ktorý pochádza z Ružomberka a už od detstva si plní jeden sen po druhom. Prostredníctvom obrazu sa snaží zachytiť príbeh. Na mnohých jeho fotografiách pózujú nahé sexy mužské telá. Niet sa však čomu čudovať. Peter je gay a inšpirácia pre mužské postavy je teda jasná.

Na mnohých fotografiách je modelom práve Peter. Nebojí sa priznať svoju samoľúbosť, sexy postavu a že dokáže robiť “ksichty”. Hoci na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že na svojich polonahých, či dokonca nahých fotografiách provokuje a dráždi, nie je to celkom tak. Snaží sa vyvolať v ľuďoch myšlienkové pochody, aby začali diskutovať a zamysleli sa.

,,Som úprimný a veľmi otvorený blázon, ktorý nema žiadne hranice, verí v lásku a toleranciu.

Mužská postava je pre Petra fascinujúca z dvoch hľadísk. Ženské telo je elegantné a bohaté na krásne krivky, zatiaľ čo mužské telo symbolizuje silu, spontánnosť a bojového ducha. Druhý uhol pohľadu je fascinácia mužskej postavy pre fotografa, ktorý je gay. Hoci je pre Petra občas ťažké oddeliť túto chvíľu pri práci, vždy bol a vždy bude profesionál.

Peter Zvonar ERZVO Photography

Kniha Svatý Pokoj

Kniha Svatý pokoj rozpráva o hľadaní a ceste k harmónii vo vzťahu k sebe, rodine, ale i k okolitému svetu. Podanie textov a celková nálada je pútavým spôsobom dokreslená 111 skvelými fotografiami, ktoré sú vybrané z archívu už spomínaného fotografa Petra ERZVO Zvonara. Na tomto diele spolupracoval Peter dva roky s Janom Rejfekom, ktorý podal k fotografiám svoje úvahy. Kniha vyšla v Novembri 2015 a je vhodná pre vás, čerstvo plnoleté deti, rodičov, či babičku, alebo deda. Na slovensku si ju môžete zakúpiť na www.martinus.sk.

Peter Zvonar ERZVO Photography

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore