Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Nudapláž, ísť či neísť? Zlaté piesky Bratislava


Nudapláž, ísť či neísť? Zlaté piesky Bratislava

Aj ty uvažuješ nad tým, že by si šiel na nudapláž, ale nemáš odvahu? Nevieš ako to tam chodí a hambíš sa? Na Zlatých pieskoch v Bratislave som bol prvý krát a musím povedať, že to tam chodí úplne ináč, než ako som si to vždy namýšľal.

Dlho som rozmýšľal kam sa pôjdem kúpať. Veľa chalanov, gayov, mi spomínalo nudapláž na Zlatých pieskoch v Bratislave. Keďže som mal cestu okolo a vonku boli horúčavy, rozhodol som sa to skúsiť. Zlaté piesky sú veľmi obľúbeným jazerom v Bratislave. Zo strany ako je obchodný dom Shopping Palace je platená časť. Z tej druhej strany ako je zastávka Kon-Rad je neplatená časť. Nudapláž sa nachádza na neplatenej časti asi v polovici jazera.

Hoci bol pracovný deň, bolo dosť ľudí už keď som tam prišiel a na platenej časti ani nehovorím. Kráčal som po pláži a snažil sa nájsť voľné miesto, ktoré by bolo aj trošku osamote. Nakoniec som si deku rozložil vedľa nudistov hneď po tom, ako som sa ich slušne spýtal, či je miesto voľné.

Vždy som mal v hlave myšlienky, ako budem reagovať pri pohľade na nahých chlapov a ako niekto môže chodiť na nudapláž. Nemajte žiadnu paniku, vaša pýcha ostane v kľude, teda aspoň dúfam. Ide o to, že na mieste nikto nič nerieši. Všetci sa venujú sebe, alebo svojím priateľom či priateľkám. Samozrejme zvedavým pohľadom sa nevyhnete, ale nemusíte ich priveľmi riešiť. Na pláži je takisto veľa nahých žien, keďže nejde o nudistickú pláž určenú iba gayom.

A teraz čo s plavkami? Nebojte sa, ak si ich chcete nechať na sebe, môžete. Nebudete jediní a nikto vám nebude hovoriť, že si ich máte dať dolu. Na pláži bolo dosť jedincov, ktorí mali na sebe plavky podobne ako ja. Ak používate zoznamovacie aplikácie pre gayov, tak máte dosť veľkú šancu, že vám niekto napíše a pozve vás na drink.

Voda na Zlatých pieskoch je viac menej čistá a teplota vody prijateľná na kúpanie. Ja som mal šťastie aj na kačky s malými káčatkami, ktoré prišli až na breh k dekám. Jazero je obklopené lesom a na platenej časti si môžete vyskúšať aj rôzne vodné športy. K dispozícii sú aj tenisové kurty, alebo volejbalové ihrisko. Občerstvenie a stánky nájdete tak ako na platenej, tak aj na neplatenej časti.

Pokiaľ uvažujete ísť na nudapláž, neváhajte a vyskúšajte to. Možno budete mať viac odvahy ako ja a vyzlečiete sa hneď na prvý krát. Pekne dohneda opálené telo je sexi. Ja som bol dnes prvý krát a neľutujem. Bola to iba ďalšia skúsenosť.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore