Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Adam J. Palo: Mesto nemých králikov


Mesto nemých králikov

Na doporučenie autorky trilógie Je to inak mami..., To prejde a Milujem koho chcem, Tamari Tainovej, som sa rozhodol kúpiť si ďalší slovenský román - Mesto nemých králikov, ktorý nedávno obsadil poličky kníhkupectiev. Tento psychologický román napísal Adam J. Palo.

Ide o dojemný i drsný príbeh mladého muža, ktorý hľadá samého seba. Často premýšľa o tom, kto vlastne je, prečo sa cíti ako outsider, ktorého nik neberie vážne. Uväznený v pochybnostiach o vlastnej sexualite sa na prahu dospelosti ocitá v Bratislave, kde sa spoznáva s rovnako neistými ľuďmi so zložitými osudmi.

Po čoraz hektickejšom meste sa pohybujú ako „králici“, ktorých oči sa zatvárajú pred denným svetlom a ožívajú len v podzemnom gay bare, či v tichých nočných uliciach. Uprostred citového zmätku, životných prešľapov a komplikovaných vzťahov v ňom však dozrieva poznanie, že pohŕdanie a sarkazmus sú len maskovaný strach a že niekedy treba iba jednoducho byť, ďakovať za úprimné priateľstvá a i to, že smútok je krásna hra. Ale len pre jedného.

Komentáre


ĎAKUJEM!!!!
Adam J. Palo

Hore