Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

LGBT rodiny v kampani Proud Parenting


LGBT rodiny v kampani Proud Parenting

Nová online kampaň od Proud Parenting a Fisher Price zviditeľňuje rodičov rovnakého pohlavia. Hrdé maminy, oteckovia, deti a momentky z dovolenky. Veľmi známy výrobca detských hračiek a oblečenia spolu so stránkou pre LGBT rodičovstvo povzbudzuje rodiny, aby zdieľali svoje fotografie a napísali niečo o sebe a tým vniesli akýsi pohľad do života týchto moderných rodín.

Stovky rodín zdieľali svoje fotografie na Facebooku, Twitteri, Instagrame pod hashtag #ProudParenting.

,,Sme nadšení, že v spolupráci s Proud Parenting a jeho vôbec prvého programu sa zvýšila viditeľnosť LGBT rodín,” povedal Hailey Sullivan, riaditeľ marketingu Fisher-Price. ,,Fisher Price hrdo pomáha a všetci rodičia dávajú svojim deťom čo najlepší štart do života.

Jeff Bennet, z organizácie Proud Parenting dúfa, že kampaň uľahčí komunikáciu medzi rodinami. Vytvorenie rodiny môže byť pre nás veľmi ťažké, takže LGBT rodičia si zaslúžia akési svetlo na jej dosiahnutie. Je veľmi dôležité pre deti vidieť sa v Proud Parenting galérii. Táto galéria im ukazuje, že sú obklopené viac ako 500 rodinami, v akej žijú i oni. Nemusia sa s týmito rodinami poznať, galéria im dáva pocit jednoty s nimi.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore