Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Keď si heterosexuál dohodne rande s homosexuálom


Gay rande s heterákom

25-ročný chlap prosí o pomoc na sociálnej sieti Reddit. Aj napriek tomu, že bol doteraz presvedčený o svojej heterosexuálnej orientácii, prijal schôdzku s homosexuálom.

,,Ani neviem ako a kde začať. Som obyčajný heterosexuálny chalan, ktorý randí a spí iba s dievčatami. Pozerám výlučne na heterosexuálne a občas lezbické porno. Nikdy predtým som nerozmýšľal, aké je to experimentovať s chlapom. Avšak občas mi to prebehlo hlavou."

,,Počas leta som ukončil 5-ročný vzťah s mojou priateľkou. Zatiaľ sa snažím nepúšťať sa do nového vzťahu, ale vychutnať si život v meste ako nezadaný. Odkedy sme sa rozišli som bol na niekoľkých schôdzkach, spal som s niektorými dievčatami, ale to je všetko."

,,Dnes čakám ako obvykle na metro, aby som sa dostal z práce domov. Rozdiel je v tom, že vedľa mňa sedí jeden mladý a celkom pekný chalan. Metro mešká a on spomínal, že nemá rád, keď musí čakať dlhšie ako pár minút, pretože pod zemou nie je signál. Poradil som mu, aby si načítal stránku s nejakým zaujímavím článkom predtým, ako príde dolu na zastávku metra. Spýtal sa ma, aké články rád čítam a chvíľu sme sa bavili o tom, kto kam cestuje. Ja idem domov a on spomenul, že cestuje na hodinu tanca."

,,Vlak prišiel do stanice a obaja sme nastúpili. Sadol som si na najbližšie sedadlo a na to sa ma spýtal, či si môže prisadnúť. Súhlasne som prikývol. Po chvíli som zistil, že sa mu asi páčim, keď sa so mnou toľko rozpráva. Nemal som s tým problém, pretože so mnou neflirtoval a ja sa rád zhováram s ľuďmi."

,,Spýtal som sa ho na hodiny tanca a on sa zas zaujímal o moju prácu. Veľmi ľahko sa s ním nadväzovala konverzácia a veľa sme sa nasmiali. Nakoniec sme sa obaja predstavili. Potriasli sme si ruky a on hodil na mňa asi najvzrušujúcejší pohľad, aký som kedy videl."

,,Cítil som, ako sa moje telo roztriaslo od vzrušenia. Zrazu sa všetko zdalo úplne inak. Uvedomil som si, že sa rozprávam s dobre vyzerajúcim chalanom, ktorý o mňa očividne javí záujem a znervóznel som. Zistil som, že sa snažím miestami zapôsobiť na neho."

,,Čo to robím, som predsa na 100% heterosexuál, povedal som si sám pre seba. Spoznal to na mne a spýtal sa ma, či som nervózny. Odpovedal som, že nie a pokúsil som sa o úsmev."

,,Si strašne zlatý, podotkol on a spýtal sa ma, či s ním nepôjdem v piatok večer von. Pozrel som sa na neho asi tým štýlom, akoby mi tú istú otázku položila najkrajšia žena na svete a odpovedal som - veľmi rád."

,,Vymenili sme si mobilné čísla a počas celej cesty sme viedli veľmi vzrušujúcu konverzáciu. Keď som vystupoval, nezabudol mi pripomenúť, aby som mu určite napísal."

,,Ozval som sa mu takmer okamžite po tom, ako som vystúpil z metra von. Dohodli sme si detaily schôdzky. Chcel sa pozrieť na nejaký film a tak sme sa dohodli na stretku u mňa doma, že si pozrieme Scary Movie. Vraj sa pri pozeraní hororov bojí a mám mu byť silnou oporou. Toto všetko ma naštartovalo a celú konverzáciu som si premietal v hlave stále znovu a znovu. Počas cesty domov som sa nevedomky usmieval."

,,Dnes som odchádzal z domu ako heterosexuál, ktorý si nikdy nevedel predstaviť nič intímne s iným mužom. Po práci sa vraciam domov ako chlap, ktorý si práve dohodol rande s iným chlapom."

,,Je to zvláštne, ale je to oveľa vzrušujúcejšie než všetky tie schôdzky so ženami po mojom rozchode. Neviem, či sa s ním v piatok vyspím, ale chcem ho znovu vidieť."

,,Nemám tušenie čo to má znamenať pre mňa a moju sexuálnu orientáciu, ale som otvorený novej kapitole života. Rozmýšľal som o tom a budem úplne otvorený možnému vzťahu s mužom, keď je medzi nami takáto príťažlivosť."

Autor tohoto článku na stránke Reddit napísal chalanovi z metra o tom, že nemá žiadne skúsenosti, čo sa týka randenia s mužmi. Odpísal mu, že to nevadí a že ho chce vidieť. Uvidíme, ako to nakoniec dopadne!

Komentáre


je to krásne chápem ,život je zmena,prežil som to...
fereto

Navrhujem vojet a ono sa potom uvidí :)))
Szombat

Hore