Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Keď sa dvaja chalani držia za ruky v Moskve!


Keď sa dvaja chalani držia za ruky v Moskve!

Po legalizácii homosexuálych manželstiev v USA, sa ChebuRussia TV rozhodla vykonať sociálny experiment. Natočila dvoch chalanov, ktorí sa držia za ruky a prechádzajú ulicami ruskej metropoly, Moskvy. Pozrite si reakcie okoloidúcich ľudí, ktorí nešetrili urážkami v priloženom videu. Máte aj vy podobné skúsenosti u nás na Slovensku?

Ako sa dalo očakávať, vo videu si môžete všimnúť množstvo nadávok, ba dokonca aj fyzických stretov. ,,Rusko môže ísť do…, keď sa tu po ulici prechádzajú dvaja gayovia ruka v ruke,” kričali okoloidúci. Jeden z chalanov vo videu hovorí, že má strach potom, čo sa ramenom surovo stretol so svalnatým skinheadom. Na konci videa je ďalšia zlovestná hádka, ktorá môže kedykoľvek vyústiť až do fyzického konfliktu.

,,Na jednej strane planéty je to úplne normálne. V Rusku – to normálne nie je,”dodáva sa na konci vo videu. Nedávny prieskum verejnej mienky potvrdil, že homofóbia je v najväčšej krajine sveta oveľa horšia než pred 10 rokmi. 41% respondentov uviedlo, že orgány by mali prenasledovať ľudí s netradičnou sexuálnou orientáciou, aby tento jav úplne zmizol.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore