Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Google AndProud kampaň


Google AndProud kampaň

Tom Daley, Sam Smith, Jessie J a Kylie podporili kampaň, ktorú vytvorila spoločnosť Google – #AndProud online Pride parade. Je obdobie Pride-ov a tento svetoznámy technický gigant sa snaží spustiť online kampaň už tento víkend 27.-28. Júna 2015. Pozýva všetkých používateľov služieb Google, vytvoriť si vlastnú digitálnu postavu pomocou služby Androidify a zúčastniť sa tak veľkého online sprievodu.

Spomínané celebrity podporili kampaň digitálnymi postavičkami a zdieľajú ju na svojích profiloch na sociálnych sieťach. Možno prekvapivo je zahrnutá v propagačnom videu aj britská speváčka Jessie J.. Jessie J. priznala pred svetom svoju bisexuálnu orientáciu v čase, keď vyšli jej skvelé piesne “Do It Like A Dude” a “Price Tag” v roku 2011. O rok nato bola nominovaná ako “Hrdinka roka” na Stonewall Awards za to, že je vzorom pre bisexuálov. Avšak v roku 2014 povedala, že jej bisexualita bola len istá životná fáza, ktorou si musela prejsť a teraz javí záujem už iba o mužov.

Aplikácia Androidify umožňuje vytvoriť si vlastnú digitálnu postavičku, ktorú možno animovať a použiť ako podpis, alebo smajlíka. Spoločnosť Google má za sebou bohatú históriu podujatí na podporu LGBTI práv a taktiež podporuje manželstvá osôb rovnakého pohlavia.

Pre vytvorenie vlastnej postavy, klikni na www.androidify.com

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore