Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

George Shelley opúšťa kapelu Union J


George Shelley opúšťa kapelu Union J

Union J je britská chlapčenská kapela, ktorá vznikla v roku 2012 v televíznej show ‘The X Factor‘. Josh Cuthbert, JJ Hamblett a Jaymi Hensley sa prihlásili do súťaže ako hudobná skupina pod názvom Triple J. Neskôr sa k nim pridal George Shelley, ktorý prišiel ako solo spevák. Hoci v súťaži sa ďalej nedostali, spojili sa a vytvorili už spomínanú a veľmi známu kapelu Union J. Spoločne nahrali prvú pesničku s názvom ‘Carry You‘. Dnes túto sexy kapelu opúšťa jeden jej člen!

Union J

Do kapely vniesol nový vietor a zmenil pôvodné trio na štvorčlennú skupinu. George Shelley opúšťa Union J, pretože ostatní členovia začali žiarliť na jeho novú kariéru. Tento mladý fešák, ktorý nedávno vyšiel von s tým, že by sa dokázal zamilovať do chlapca, dostal ocenenie za televíznu sériu ‘I’m A Celebrity Get Me Out Of Here’ a taktiež účinkoval vo vlastnom rozhlasovom vystúpení.

Georgeov hovorca povedal:,,Bolo to ich vzájomné rozhodnutie, aby George opustil kapelu. Potrebuje sa sústrediť na svoju novú hereckú i vysielaciu kariéru. Je to tvrdo pracujúca a očarujúca osoba. Ostatní členovia začali jednoducho žiarliť, pretože George má možnosť začať svoju novú vzrušujúcu kariéru a oni nie.

,,George bol v pozícii, kde myslel na všetko iné, len nie na nás,” povedali ostatní členovia skupiny Union J. Josh Cuthbert, mu napísal email, ktorý obsahoval jasné ultimátum: ,,Buď si v našej kapele, alebo nie si".

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore