Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Gaymani roku 2015 putujú do Ostravy i na Slovensko


Gaymani roku 2015 putujú do Ostravy i na Slovensko

Úradujúci Gayman a Gayman Internetu 2015, Marek Gajdoš, mieri spoločne s 1. vice Gaymanom a Gaymanom Sympatie, Ladislavom Ághom a 2. vice Gaymanom Dominikom Bubákom, do Ostravy na Dúhový ples. Ten sa koná už túto sobotu 5. 3. 2016 v ostravskom hoteli Clarion. Dúhový ples usporadúva Marek Zlý (Gayman 2012) so svojím manželom Jirkom.

Dúhový ples

Na plese sa okrem troch najsympatickejších gayov Česka a Slovenska 2015, môžete tešiť aj na muzikálovú divu Hanku Křížkovú, skupinu Verona, či bohatú tombolu, ktorej hlavnou cenou je cool skúter. Svoje umenie a akrobaciu na stuhách, predvedie už spomínaný Marek Gajdoš.

Hneď ďalší týždeň čaká Gaymanov cesta ešte ďalej a to do klubu Shanghai vo Vrútkach, kde sa koná historicky prvý “Gayman Night Slovakia“. Tu sa návštevníci môžu tešiť na súťaže o vstupenky na finále, ale aj o certifikát porotcu finálového večera. Tie rozdajú usporiadatelia štyri. Prvý bol odovzdaný na kastingovej párty v klube Piano v Prahe.

Okrem súťaží si môžu návštevníci poriadne zatancovať na hudobných hitoch, ktoré bude do uší “tlačiť” DJ Pedro.

Gayman už predstavil aj svojich finalistov pre rok 2016. Tí boli zvolení 13. 2. 2016 v pražskom Piano Bare, na jedinom kastingu, ktorý usporiadatelia avizovali. Finalistov čaká v júni štvordenné sústredenie a 10. Septembra 2016 veľké finále. Usporiadatelia však stále pozorne taja, kde sa bude konať. Prezradiť by to mali v priebehu budúceho týždňa. V klube to ale údajne nebude a vstupenky neprekročia hranicu 300.-Kč.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore