Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Gayman Česko-Slovenska 2016: Poznáme finalistov!


Gayman Česko-Slovenska 2016: Poznáme finalistov!

13. 2. 2016 sa v Piano Bare v Prahe konal kasting 15. ročníka súťaže GAYMAN. Porota, ktorá bola niekoľkočlenná, vybrala 8 finalistov a bola použitá jedna “Divoká karta“. Tá tento rok padla na Františka Peška, ktorý súťažil už v roku 2011 a stal sa taktiež Gaymanom TV Metropol 2011. Pravidlá jeho účasť na tohtoročnej súťaži nezakazujú, keďže nebol v prvej trojke.

Finalisti si užili všetko, čo bolo sľúbené. Fotenie v hoteli Nabucco od čerstvej maturantky odboru fotografie Michaely Srostlíkovej, ubytovanie v 4* hoteli Nabucco, spoločná večera v Michelské Pivnici, večerná akcia v Piano Baru i nedeľný muzikál Sněhová Královna, ktorý zakončili prehliadkou zákulisia divadla Hybernia. Spoločne sa vyfotili s Lumírem Olšovským, Evou Klainovou či Pavlem Pavlovským, ktorí v muzikáli hrajú.

Gayman tak avízovaný kasting ustál na výbornú. Široké vekové rozpätie si diváci priali už v minulosti niekoľkokrát, takže je tu veľká šanca, že sa určití diváci k súťaži vrátia. Gayman je jedinou národnou súťažou s dlhoročnou tradíciou. Víťaz dostane ceny za cca 5000 €, čo sa u iných súťaží, ktoré sa pokúšajú napodobniť, či imitovať, nestáva. Gayman tento rok oslávi 15 ročník vo veľkom štýle a usporiadatelia sľubujú krásny a vtipný galavečer.

Voľba GAYMAN Internetu 2016 začala!

Hlasovať môžeš hneď 2x, a to na webe Gayman 2016, alebo na Facebooku gaymancr.

Finalistov čaká v Júni štvordenné sústredenie a v Septembri finále. Kde sa bude konať, organizátori stále taja. Úradujúca trojka Marek Gajdoš, Ladislav Ágh a Dominik Bubák sú však na roztrhanie. Po kastingu idú do Ostravy na Dúhový ples, ktorý organizuje Marek Zlý (Gayman 2012) s manželom Jirkou a o týždeň na to ich čaká prvá Gayman párty na Slovensku, kde svoj tour začínajú v klube Shanghai vo Vrútkach.

Finalisti

Matej Boroš z Rožňavy, 21r. Matej Boroš
Lukáš Čech z Chomutova, 18r. Lukáš Čech
Josef Samek z Kočína, 23r. Josef Samek
František Pešek z Chomutova, 30r. František Pešek
Adam Dominik Volf z Brezna, 41r. Adam Dominik Volf
Michal Studlík z Teplic, 21r. Michal Studlík
Adam Kopecký z Prahy, 19r. Adam Kopecký
Jakub Kubis z Ostravy, 28r. Jakub Kubis
Jaromír Šufr z Telnice u Brna, 39r. Jaromír Šufr

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore