Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Gayman 2016 pozná tohtoročného víťaza


gayman

V sobotu sa na pražských Vinohradoch vyhlasoval 15. ročník národnej súťaže GAYMAN 2016. Kto čakal hanbu, nudu, či nedostatky, nedočkal sa.

Celý večer bol úplne ideálny gala večer, ktorý umocnili moderátori Nadja Mini a Luboš Procházka. Medzi hlavnými hosťami boli ministerka vlády ČR Ing. Karla Šlechtová, zástupkyňa primátorky Prahy Mrg. Petra Kolínska, starosta Prahy 4 Mgr. Petr Štěpánek, MISS European Tourism 2015 Lenka Josefiová, 2. vice Mr Gay Europe 2016 Danni Singen (Dánsko), Mr Gay Walles Paul Davies, Martin Šafárik (Superstar), Hanna Pekhart, Gabriela Urbánková (speváčka Hudby hradnej stráže) a ďalší.

Celý večer začal obrovským prekvapením, keď sa vyhlásil historicky prvý Mr. Gay Universe. Tým sa stal Paul Davies z Wallese, ktorý dojatý prevzal titul od krásnej Lenky Josefiovej.

Po celý čas panovala pokojná nálada. Moderátori hovorili jasne a zreteľne, zbytočne svojim revom nikoho nepovyšovali a vždy boli vtipní a pohotoví, čo je základ celého večera. Všetci diváci, ktorých sa zišlo podľa odovzdaných vstupeniek 242, sa bavili a odchádzali maximálne spokojní.

Finalisti (všetkých 9) dorazili bojovať o titul s úsmevom. Bojovali do poslednej chvíle. Porota rozhodla o tom, že Gayman 2016 je opäť Slovák. Matěj Boroš zaujal predovšetkým voľnou disciplínou, kedy úplne bezchybne a live zaspieval v sprievode klavíra megamix od Lady Gaga. Celková uvoľnenosť a úsmev Matěja vystrelila na samotný vrchol. Prvým vice Gaymanom a zároveň aj Gaymanom Internetu 2016 sa stal 30 ročný František Pešek. Ten mal podľa mnohých najlepšú voľnú disciplínu všetkých čias, čierne divadlo na tému LGBT rodina. Druhým vice Gaymanom 2016 sa stal 40 ročný Jaromír Schoffer z Telnice u Brna. Tomu sa podarila módna prehliadka, kedy nastúpil ako motorkár. Neprepásol však nič ani s históriou, ktorú stavil na voľnú disciplínu.

Výsledky 2016

GAYMAN 2016 Matěj Boroš 940 bodov
1. Vice Gayman František Pešek 908 bodov
2. Vice Gayman Jaromír Schoffer 898 bodov
4. miesto Josef Samek 887 bodov
5. - 6. miesto rovnako Lukáš Čiech a Adam Kopecký 752 bodov
7. miesto Jakub Kubis 747 bodov
8. miesto Michal Studlík 734 bodov
9. Adam Volf 641 bodov

Sympatie:

1. Lukáš Čech
2. Michal Studlík
3. Jaromír Šufr
4. Josef Samek
5. Adam Kopecký
6. Fanda Pešek
7. Matěj Boroš
8. Jakub Kubis
9. Adam Volf

Internet:

1. František Pešek
2. Matěj Boroš
3. Jaromír Schoffer
4. Lukáš Čech
5. Josef Samek
6. Jakub Kubis
7. Michal Studlík
8. Adam Kopecký
9. Adam Volf

Viac fotiek nájdete na Facebookovej stránke.

Komentáre


Pěkný článek povedl se díkyy:-)
Vicegayman

Pekné.
trans.

Hore