Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Gayman 2016 kasting už o pár dní!


Gayman 2016 kasting už o pár dní!

Kasting Gayman 2016 prebehne už za pár dní!

Národná súťaž sympatií pre gayov, Gayman, bude opäť vyberať svojich finalistov, a to do už 15. ročníka. Usporiadatelia už uviedli, že by radi videli vo finále 12 finalistov. Záleží však na tom, koľko prihlásených a akých kvalít, dorazí na kasting.

Ten sa uskutoční 13. 2. 2016 od 11 hodín v Piano Bare v Prahe. Ten je najstarším pražským klubom pre komunitu a jej priateľov. Na jednom mieste a pod jedným majiteľom pôsobí už 20. rokov.

V porote zasadnú Marek Gajdoš (úradujúci Gayman), 1. a 2. vice Gayman 2015 Ladislav Ágh a Dominik Bubák, zástupca polície, zástupca justície, Gayman 2012 a riaditeľ Dúhového Plesu – Marek Zlý, Karel Veselý – predseda Jihočeskej Lambdy, Travesti umelkyňe Tifanny Bigest a Nadja Mini, transsexuálka Reginne Weissmann, Miroslav Hlavatý – predseda nadačného fondu Pozitívny život, Pavel Pavlovský – umelecký maskér a vizážista a ďalši.

Finalistov 2016, hneď po kastingu, čaká spoločné fotenie, večera v reštaurácii Michelská pivnice, kde budú mať okrem slávnostného prípitku tiež sviečkovú. Po tom čo sa mimopražskí finalisti ubytujú, presunú sa finalisti na večernú akciu v Pianu, ako každý rok. Tu návštevníkov pobaví Travesti show, tombola či súťaž o možnosť zasadnutí vo finálovej porote či hodinky od spoločnosti Storm London. V rámci akcie budú finalisti oficiálne predstavení.

Hneď na druhý deň finalisti navštívia divadlo Hybernia, kde sú pozvaní na muzikál “Snehová kráľovná“.

Prihlásiť sa do Gaymana môžeš až do 13. 2. 2015 a to buď prostredníctvom elekronickej prihlášky, ktorú nájdeš na www.igaymancs.eu rovnako ako pravidlá, alebo prísť priamo na kasting.

Usporiadatelia uviedli, že sa finalisti pred porotou nebudú vyzliekať do spodnej bielizne ani musieť ihneď oznámiť voľnú disciplínu.

V júni čaká finalistov 4 denné sústredenie. Finále je naplánované na 10. 9. 2016. Miesto usporiadatelia prezradiť zatiaľ nechcú.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore