Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

GAY PRANK: Coming out


GAY PRANK: Coming out

Nemecký YouTube vlogger Mert Matan sa vo svojom najnovšom videu priznáva otcovi, že je homosexuál. Nemyslí to však vážne. Ide iba o prank video, no jeho otec o ničom netuší. Mert si neskôr uvedomuje, že niektoré žarty môžu byť aj poriadne bolestivé. Spočiatku normálny a pohodový rozhovor otca so synom sa neskôr strhne v hádku a dokonca aj úder.

,,Posledné dni som sa cítil trochu mimo…,” začal Mert. ,,Cítim sa divne, pretože som zrazu vo vzťahu.

Otcova prvá reakcia vyznie trochu nedôverčivo: ,,Čo si?

Mert odpovedá: ,,Nie je to dievča.

Otec svoje správanie prudko zmení a pýta sa Merta s kým je teda vo vzťahu. Ten mu odpovedá: ,,No s kým asi, keď to nie je dievča. Asi mi nebudete veriť, pretože poznáte moje žarty…

Postupne sa Mert dostáva do bodu, keď povie: ,,Otec, mám chalana.

Otec udrie svojho syna so slovami: ,,Povedz, že to nie je pravda.” Zavolá na svoju manželku a synovi povie, nech ostane sedieť.

,,Ty nikam nepôjdeš. Ochvíľu ti rozbijem hubu!

Video vyvolalo vlnu online kritiky a to nielen pre otcovu homofóbnu reakciu, ale aj celkový Mertov postoj a vyjadrenie: ,,Otec, naozaj si myslíš, že som gay? Bol to len vtip, nikdy by som nemohol byť gayom.

Vo vyhlásení o dva dni neskôr Mert povedal, že video ani jeho otec nie je homofóbne. ,,Otec nemá nič proti gayom, pokiaľ sa to netýka jeho syna. V rodine nemáme žiadneho homosexuála. V našej rodine, kultúre, či náboženstve proste také niečo neexistuje.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore