Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Gay podniky v Bratislave


Gay podniky v Bratislave

Chceš si so svojou polovičkou niekam večer vyraziť? Alebo si sám a chceš spoznať nových ľudí na dobrej párty? V nasledujúcom príspevku sa dozvieš niečo bližšie o gay podnikoch a kluboch v Bratislave, kde sa chodia pravidelne baviť nie len homosexuáli.

Apollon Gay Club

Apollon Gay club, Panenská 24, Bratislava  www.gdisko.sk

Apollon, alebo viac známy pod skráteným názvom ,,Áčko”, je najstarší gay klub na Slovensku, ktorý pravidelne organizuje rôzne akcie. Vždy v piatok a sobotu sa tu konajú diskotéky, na ktorých sa tancuje až do rána. Kto rád spieva si určite príde na svoje v utorok, kedy má príležitosť ukázať svoj hlas na Karaoke párty. V stredu klub ponúka dobrý mix hudby, príjemné posedenie a tiež si môžeš zatancovať. ,,Každý si u nás niečo nájde.”

Tepláreň Café

Tepláreň Café, Zámocká 30, Bratislava  www.facebook.com/teplarencafe

Na Zámockej ulici 30, v širšom centre Bratislavy, je čerstvo otvorený nový dúhový podnik – Tepláreň Café. Priestory sú príjemne zariadené, nefajčiarske a v ponuke nechýba čapovaná kofola a pivo, Aperol Spritz, či domáce limonády. Pochutíte si aj na vegánskych pagáčikoch a chutných dezertoch. Od júla sa tam presunie už aj tradičná stredajšia akcia Queer Beer.

Be Happy Club

Be Happy Club, Vysoká 20, Bratislava

Be Happy Club je útulná kaviareň taktiež priamo v centre Bratislavy, ktorá ponúka svojím návštevníkom široký výber alko aj nealko nápojov. Za zmienku stojí vínna karta s bohatým výberom odrodových, prívlastkových, ale aj výberových vín zo Slovenska.

Club Sauna Expert

Club Sauna Expert, Živnostenská 4, Bratislava  www.clubsaunaexpert.com

Prvá a jediná oficiálna gay sauna v Bratislave bola otvorená ešte v septembri 2005. Nachádza sa v centre Bratislavy neďaleko Hodžovho námestia. Club Sauna Expert ponúka rôzne akcie a zľavnené vstupné.

Ak sa chceš prísť zabaviť na niektorú LGBTI akciu, klikni v menu na položku Akcie, kde sa dozvieš viac o plánovaných akciách na najbližší mesiac.

Komentáre


Je v nejakom bare aj miesto na sex? Saunu nepočítam, myslím niečo so súkromým, aspoň malým. Keď si ideme s kamošom niečo popiť, zabaviť sa, tak potom aby sme nemuseli utekať cez pol mesta domov na izbu.
chlapec

to myslis vazne? co si kofolac alebo nejake prasa? nevies sa ovladat a nevydrzis dom? omg!
slusak

Tak na zachodkoch urcite
Melin

Hore