Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Gay otec vysvetľuje synom, čo je to láska a sex


Gay otec vysvetľuje synom, čo je to láska a sex

Keď sa deti začnú pýtať svojich rodičov otázky ohľadom lásky a intimity, mali by im to dospelí jednoducho vysvetliť. Odpoveď každého rodiča závisí od mnohých faktorov. Odkiaľ deti pochádzajú, akého vierovyznania je rodina, v akej kultúre žijú a podobne. Ako túto tému vysvetľuje otec dvoch synov, ktorý je gay?

Veľa ľudí si myslí, najmä heterosexuálov, že gay rodičia, budú vychovávať a viesť svoje deti, aby boli tiež homosexuálmi. Nie je to tak a tento otec je toho dôkazom. Rob Watson vysvetľuje svojím deťom, že sex medzi dospelými, bez ohľadu na ich sexuálnu orientáciu, je len zriedka o splodení dieťaťa.

,,Svojím synom som to vysvetlil až neuveriteľne heteronormatívne. Bola to diskusia o niečom, s čím nemám skúsenosti. Veď nikdy som nemal sex za účelom splodenia dieťaťa.

Rob dúfa, že pomohol minimálne jeho sesternici, ktorá chcela, aby sa jej deti dozvedeli o rôznych druhoch vzťahov, sexuálnej orientácii a pohlaviach, pokým sú ešte mladšie. Napísala mu list s otázkou, ako on plánuje riešiť tému sexu a vzťahov so svojími deťmi v nádeji, že by mohla dostať pár tipov.

Po tom, čo sa jeden z jeho synov opýtal, čo znamená slovo ,,sex”, keď šli na ceste autom, Rob sa rozhodol, že je pravý čas, porozprávať sa so svojími deťmi.

,,Zvyčajne, keď sú dvaja ľudia dospelí a sú si blízky, ľúbia sa, chcú robiť intímne veci a dokážu byť vedľa seba úplne nahí. Vzájomne zdieľajú svoje telá. Keď to urobí muž a žena, spermie idú z muža do tela ženy a môžu oplodniť vajíčko a vytvoriť dieťa. Tento akt sa nazýva sex.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore