Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Gay friendly pláže v okolí Bratislavy


Gay friendly pláže v okolí Bratislavy

Horúčavy sú tu opäť! A s nimi aj sexi rozhorúčené telá mladých mužov v plaveckých šortkách. Chceš sa opáliť dozlatista a vyhnúť sa nenávistným pohľadom heterákov, keď sa šantíš so svojím partnerom vo vode? Alebo túžiš po nepoznanom a vzrušujúcom dobrodružstve?

Zlaté piesky

Začali sa školské prázdniny, či dovolenkové obdobie a v tieto horúce dni čoraz viac chalanov ide k vode. Asi najznámejšou plážou v Bratislave, ktorú navštevujú gayovia a bisexuáliZlaté piesky. Toto prírodné jazero má dve časti. Platenú a neplatenú. Na tú platenú časť chodievajú rodiny s deťmi a heteráci. Ak by ste šli z opačnej strany, nájdete tu aj gayov. Môžete sem prísť autom, odbočením z diaľnice alebo z Cesty na Senec, ale kľudne aj MHD – vystúpite na zastávke Kon-Rad (Autobus 53, 56). Odtiaľ prejdete popri bufetoch asi do polky jazera kde sa to začína prelínať bisexuálmi a homosexuálmi. I keď je to nudistická pláž, nikde nie je napísané, že musíte byť nahí. Ďalej ku koncu jazera už začína plavková pláž, kde stretnete občasných rybárov. V doobedňajších hodinách počas pracovných dní je pláž veľmi kľudná a dokonalá na oddych. Avšak počas víkendov je na pláži veľmi rušno, čo nemusí každému vyhovovať.

Rusovce

Ďalšou i keď menšou plážou je rusovecké jazero. Poznajú ho najmä mladí ľudia. Najlepšie sa k nemu dostanete po petržalskej hrádzi na bicykli, či korčuliach, alebo autobusovou linkou č.91/191 na trase Nový Most – Rusovce (zastávka Gerulata). Nudistická časť je zo strany hrádze, alebo na malom ostrovčeku. Voda tu býva príjemná a zohriata, keďže ide o menšie jazero, kde sa voda zohreje rýchlejšie.

Čuňovo

Treťou najviac súkromnou nudaplážou je jazero medzi dedinkami Čuňovo a Rusovce. Dostanete sa sem opäť po petržalskej hrádzi, alebo autobusom č.91 spod Nového mosta a vystúpite na zastávke Čuňovské jazerá. Kúsok sa vrátite po ceste a odbočíte vpravo na asfaltovú cestu smerujúcu priamo k jazerám. Vľavo nájdete nudistické jazero a vpravo väčšie plavkové jazero. Voda je tu naozaj priezračná. Táto oblasť je veľmi kľudná a obklopená lesom. V lete sa tu voda takisto veľmi rýchlo zohrieva.

Kam sa chodievate kúpať vy? Napíšte mi dole do komentárov.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore