Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Gay aplikácie na zoznámenie


Gay aplikácie na zoznámenie

Hľadáš chalana na drink, stretko, pokec, flirt, alebo niečo dlhodobejšie? V gay komunite nemáš veľa priateľov a už ťa nebaví sedieť doma? V nasledujúcom článku sa spolu pozrieme bližšie na 3 najznámejšie gay aplikácie na tvoj smartfón, ktoré by si mal určite aspoň vyskúšať.

1.Iboys

Asi najznámejšou gay aplikáciou na chatovanie a zoznamovanie pre slovenských a českých gayov je Iboys. Táto aplikácia je výnimočná možnosťou zobrazenia užívateľov na mape. Plusom pre túto aplikáciu je tiež veľmi jednoduché nahrávanie fotografií priamo z mobilného telefónu. Podobne ako pri webovej verzii zoznamky, ktorú nájdeš na adrese www.iboys.cz, aj v mobilnej môžeš hodnotiť, či vyhľadávať používateľov, alebo si ich pridať medzi obľúbených. Taktiež si vieš skontrolovať kto navštívil tvoj profil. Keď ti niekto napíše, alebo odpíše v konverzácii, automaticky ti príde notifikácia na telefón a upozorní ťa na novú správu.

Iboys.cz gay zoznamka
Iboys.cz gay zoznamka
Iboys.cz gay zoznamka

2.Grindr

Druhou veľmi známou a obľúbenou aplikáciou je Grindr. I keď v tejto aplikácii sa mapa už nenachádza, vzdialenosť používateľov od tvojej aktuálnej polohy je zobrazovaná veľmi presne. Ponúka tiež vyhľadávanie a hodnotenie používateľov. Môžeš si nastaviť filter a kritéria na zobrazovanie používateľov podľa veku, postavy, stavu, s fotografiou a pod. Po registrácii do aplikácie Grindr máš k dispozícii verziu Extra na pár dní. Po expirovaní tejto verzie ti nebudú chodiť notifikácie na mobil o prijatí novej správy a nebudeš si môcť nastaviť jedinečné zobrazenie online používateľov. Plusom aplikácie je asi jej popularita a sexi muži.

Grindr gay aplikácia
Grindr gay aplikácia
Grindr gay aplikácia

3.Planet Romeo

Ďalšou veľmi známou aplikáciou hlavne pre mužov z okolitých štátov je Planet Romeo. Ak hľadáš tajomného cudzinca z Nemecka, Švajčiarska, Španielska, Francúzska, či dokonca Ameriky, určite si nainštaluj túto aplikáciu. Podobne ako tie predchádzajúce, i táto ponúka možnosť filtrovania a vyhľadávania používateľov. Hodnotiť ich môžeš pomocou tzv. footprint-u, obrázku s popisom. Planet Romeo disponuje aj webovým rozhraním na adrese www.planetromeo.com. Mínusom pre túto appku môže byť komplikovanejšie a zdĺhavejšie posielanie fotografií. Musíš ich najprv nahrať cez nastavenia > Manage Pictures a po schválení ich budeš môcť odosielať v správach. Notifikácie sú k dispozícii zadarmo. Ak si chceš prezerať nahé fotografie používateľov v galériach, musíš si stiahnuť bezplatnú verziu Planet Romeo UNCUT.

Romeo Planet
Romeo Planet
Romeo Planet

Všetky aplikácie ponúkajú takmer identické služby, no každá z nich má svoje plus a mínus. Medzi gay chalanmi sú tieto appky veľmi obľúbené a pozná ich takmer každý, no i my sme raz začínali. Akú aplikáciu používaš ty?

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore