Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Gay aplikácia Hanky ponúka lepšiu cestu k zoznámeniu


gay aplikácia

Každý z nás už určite vyskúšal takzvanú gay dating aplikáciu do vrecka. Ide o spôsob rýchleho zoznámenia sa s mužom, ktorý môže viesť aj k osobnému stretnutiu. Mnohí pomocou tejto aplikácie našli lásky svojho života, iní sa zase stále zoznamujú, či flirtujú. V čom ale vyniká Hanky?

Hanky je revolučná gay aplikácia na zoznamovanie, ktorá používa funkciu aktuálna fotografia. Čo to vlastne znamená? Po nainštalovaní aplikácie som spustil registráciu účtu. Ako prvé potrebujete telefónne číslo, na ktoré vám príde autorizačný kód. Bez neho si nový účet v prostredí Hanky nevytvoríte. Po zadaní kódu som vyplnil stručné info o sebe. Pozor, fotografia je povinná! Pokiaľ by ste si chceli dať na profilovú fotku niečo iné než seba, neuspejete. Po nahratí fotografie ju musíte verifikovať. Aplikácia vás vyzve, aby ste sa vyfotili. Ak sa tvár na oboch fotografiách zhoduje, váš účet je v poriadku a môžete si užívať všetky funkcie, ktoré aplikácia ponúka.

Momenty je funkcia, ktorá umožňuje všetkým užívateľom poslať svoju aktuálnu fotografiu tým, ktorí sú v ich blízkosti. Takto má každý možnosť zistiť, kto má reálny záujem. Táto funkcia bola vyvinutá na podnet ľudí, ktorí boli sklamaní z nekonečného vypisovania a posielania falošných fotografií.

Aplikácia Hanky posúva homosexuálnu komunitu napred s technologickými inováciami. Ak ste si ju ešte nestiahli, môžete tak spraviť v odkaze.

Komentáre


Mal by som sa prihlásiť do aplikácie keďže mám ešte 17 a za 3 mesiace 18 rokov...napriek tomu že je tá aplikácia od 18? Ale napriek tomu asi by ma každý poznal... :D Ďakujem za odpoveď Giuss:*
*Giussprostars*

Ahoj, ak ti bude za 3 mesiace 18 prečo nie ;) veľa ľudí si svoj vek i vymýšľa aby mohli byť na zoznamke :D
Boyfriend.sk

Neda sa to neako dať aj cez Pc ?
Erik

Ahoj Erik, bohužiaľ aplikácia Hanky je určená iba pre mobilné telefóny. Avšak možno by sa to dalo nejako nainštalovať aj na PC pomocou emulátora, neskúšal som ;)
Boyfriend.sk

Hore