Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Čím viac alkoholu, tým väčšia chuť na gay sex!


Alkohol a gay sex

Nová štúdia potvrdila, že alkohol má veľký vplyv na sexuálne správanie človeka, teda aspoň na heterosexuálnych mužov. Chlapi, ktorí nepili alkohol vôbec hlásili, že nemajú žiaden záujem o sex s mužom. Tí druhí, ktorí vypili viac než desať nápojov mali rovnaký záujem o sex so ženami, ako aj s chlapmi. Čím viac pili, tým väčší záujem prejavovali o rovnaké pohlavie a muži sa pre nich stali rovnako atraktívnymi, ako ženy.

Štúdia, publikovaná v časopise Journal of Social Psychology, sa venovala tejto problematike a skúmala sexuálne správanie na počte 83 heterosexuálnych mužov a žien. Prieskumníci sa ich pýtali, koľko alkoholických nápojov za večer konzumovali a aké sexuálne praktiky by boli ochotní vykonávať.

Sexuálny záujem žien o mužov sa pitím alkoholu zvýšil rovnako, ako aj záujem žien o iné ženy. Keby boli triezve, mali by menší záujem o mužov, či iné ženy. Prečo? Alkohol nám znižuje pocit úzkosti a otupuje myseľ a tak sa môžeme dostať do situácie, kedy máme väčšiu chuť experimentovať. Niekedy to však môže viesť k tomu, že sa vystavíme riziku prenosu pohlavných chorôb pri nechránenom pohlavnom styku!

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore