Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Calvin Klein ck2 – stelesňuje vzrušenie, oslavuje mladosť


Calvin Klein ck2 – stelesňuje vzrušenie, oslavuje mladosť

Americká značka Calvin Klein sa môže pochváliť absolútnou voňavou novinkou vo svojich radoch. ck2 je strhujúca a návyková vôňa ako pre ženy, tak aj pre mužov, ktorá stelesňuje vzrušenie zo života a oslavuje rozmanitosť spojenia medzi dvoma ľuďmi. Tento parfém v sebe skrýva neobvyklú kombináciu wasabi, pomarančových kvetov a lístkov fialky. Reklamnú kampaň ck2 nafotil uznávaný fotograf Ryan McGinley, ktorého nekompromisná a reálna vízia dokonale dopĺňa spontánnosť a vzrušenie.

ck2 predstavuje dokonalé spojenie sviežich ovocných tónov, ktoré ťa očaria už po prvom streknutí. Ak hľadáš za týmto elixírom príbeh beznádejne zamilovaného páru, mýliš sa. ck2 symbolizuje vzrušujúci a nezáväzný život terajšej generácie, ktorá šíri posolstvo rovnosti pohlavia.

#the2ofus

Tvárou kampane The 2 of us sa stalo hneď niekoľko osobností modelingovej scény (Victoria Brito, Dakota Garrett, Luka Sabbat, Erin Eliopulos, Kyle Mobus, Sung Jin Park, Baylee Soles a Kelsey Soles). Chcete byť súčasťou tejto kampane aj vy? Stačí, ak si kúpite toaletnú vodu ck2, odfotíte sa so svojou spriaznenou dušou a fotku spolu s hashtagom #the2ofus uverejníte na sociálnu sieť Instagram, Facebook, alebo Twitter.

Vaše názory

,,Jeden z naj parfémov, aké som kedy mala. Veľmi príjemná sexy vôňa, ktorú som si od prvej chvíle zamilovala a hneď si parfém kúpiť musela. Odvtedy ho mám na sebe stále a stále vôňu milujem viac a viac.

,,Dokonalá vôňa , krásne voní a dlho vydrží. Kúpu rozhodne neľutujem.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore