Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Ako zistím, či som aktív, alebo pasív v sexe?


Ako zistím, či som aktív, alebo pasív v sexe?

Uvažuješ nad sexuálnym zážitkom s mužom, ale nevieš či si ten typ chalana v posteli, ktorý je viac dominantný a teda aktív, alebo si práve ten submisívnejší, poddaný a chceš sa nechať viesť – pasív?

Veľa ľudí si myslí, že keď je chlap submisívny a pasívny v posteli, musí byť zženštilý, alebo menej dominantný. Keď sa pozrieme zase naopak na svalnatého, vyšportovaného muža, povieme si – ten musí byť drak v posteli. Avšak nie vždy je tomu tak. Či je chlap aktív, alebo pasív, nezáleží od toho, ako sa správa mimo spálne, ale od toho, z čoho má väčší pôžitok a čo ho viac vzrušuje.

Najlepšie čo môžeš spraviť aby si zistil, či si aktív, alebo pasív je mať otvorenú myseľ a experimentovať s partnerom. Nič neplánuj, nemysli na to ako to dopadne, keď skončíte obaja v posteli. Nechaj to na daný moment a obaja prirodzene zistíte, aké sú vaše preferencie a čo máte radi. Niektorí chalani vedia ešte pred ich prvým pohlavným stykom, akú rolu v posteli budú obľubovať. Zistiť to môžeš aj počas masturbovania podľa toho, na čo myslíš a v akej polohe a úlohe sa najčastejšie vidíš. Možno sa ti nakoniec budú páčiť obe úlohy a vtedy si pravdepodobne versatile.

Najlepší sex je keď ste obaja uvoľnení, kľudní a s otvorenou mysľou nechávate svoje telo prevziať kontrolu.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore