Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Ako zbaliť gay chlapa? Rande, flirt, láska, vzťah…


Ako zbaliť gay chlapa? Rande, flirt, láska, vzťah

Byť gayom nie je v niektorých prípadoch vôbec jednoduché, napríklad také zoznamovanie sa. Jasné, ak používaš aplikáciu pre gayov, je to oveľa jednoduchšie. Ale čo ak sa ti páči nejaký chalan v podniku? Gayovia to majú vo výbere partnera ťažšie. Mnohí si dokonca nie sú istí so svojou sexuálnou orientáciou, keď idú na rande prvý krát.

Nenáhli sa s niečím, čo nie je v poriadku. Keďže si gay a patríš logicky k menšine, máš menej možností a menší výber vhodných partnerov. Toto by ťa mohlo dostať do pokušenia, ponáhlať sa do niečoho s prvým chlapcom, ktorý ti môže byť dosť vzdialený a nie práve vhodný pre teba. Nedovoľ, aby ťa strach dobehol. Stretni sa viackrát a naplánuj si viacej stretávok. Neuspokoj sa s niekým, pri ktorom si si neni istý, či robíš správne.

Očný kontakt je veľmi dôležitý. Aj keď sa začneš rozprávať. Ak ťa tvoj potenciálny partner zaujal, alebo ťa zaujal napríklad barman v podniku, udržuj s ním priamy očný kontakt. Buď otvorený a prejav záujem a privítanie, usmievaj sa.

Začni konverzáciu.Prvý krok je vždy najťažší, treba veľa trénovať. Opýtaj sa ho napríklad na cestu niekam, kde potrebuješ neskôr ísť, alebo pochvál jeho košelu. Ak ťa nič nenapadá, tak sa len usmej a povec ,,Ahoj”. Ak prelomíš bariéru, pôjde to hladko. Môžeš rozprávať o aktuálnych veciach napríklad o káve, ktorú práve piješ, alebo o hudbe ktorú hrajú. Udržuj konverzáciu a pýtaj sa na otázky, ktoré nemôžu byť zodpovedané jednoduchým ,,áno”, alebo ,,nie”. Nájdi nejakú tému, ktorá baví aj jeho. Ak sa opýtaš napríklad na najbližšie športové podujatie, ktoré sa má uskutočniť v tvojom meste a on reaguje negatívne, vyskúšaj niečo iné, pokým nenájdeš spoločnú tému.

Flirtuj. Možno sa ti to bude zdať desivé pre začiatok, ale veľa flirtovacích techník je celkom jednoduchých. Ak si si neni istý, či je chalan gay, vyskúšaj najprv jemné flirtovanie. Takto zistíš, či ste obaja na rovnakej vlne. Používaj reč tela, tvár sa uvoľnene a prístupne. Vyhni sa pozeraniu dole, alebo ošívaniu, či kríženiu rúk. Ľudia o sebe radi rozprávajú. Pokús sa konverzáciu viesť aj humorným spôsobom. Smiech je veľmi dobrá vec, ako získať poroznosť a docieliť to, že sa človek s tebou bude cítiť príjemne a priateľsky. Ak to vyzerá, že vaša konverzácia bude čochvíľa končiť, skráť to a ponúkni mu svoje číslo. Ukonči to napríklad tým, že povieš:,,Prepáč, ale už budem musieť ísť. Veľmi rád som sa s tebou zoznámil a pokecal. Tu je moje číslo, môžme si to zopakovať ak budeš chcieť!”

Nauč sa rozoznávať, kto má o teba záujem. Pre gayov je to ešte ťažšie, nakoľko predstavujú menšinu medzi heterosexuálmi. Nauč sa rozoznávať reč tela, mimiku tváre, gestikuláciu, očný kontakt, proste všetko, čo by znamenalo, že chalan na opačnej strane javí o teba záujem.

Navrhni rande. Zozačiatku môžeš navrhnúť iba prechádzku po parku, alebo pozvať chalana na drink do kaviarne. Takéto jednoduché rande vám dovolí obom ešte viac sa spoznať. Neskôr môžeš pritvrdiť a pozvať ho na večeru, alebo do kina.

Staňte sa priateľmi.Neznamená to, že budete najlepšími priateľmi ako bratia. Rozvíjajte emocionálne spojenie, ktoré vzniká medzi vami. Pokračujte vo flirtovaní a hľadajte medzi vami kompatibilitu v záujmoch. Nevnikajte príliš do priateľskej zóny. Dávajte najavo svoj záujem, jemné dotyky môžu tiež veľa naznačiť.

Byť vo vzťahu. Ak pôjde všetko dobre, dostanete sa až na úroveň vzťahu. Vzťahy vyžadujú vzájomné kompromisy, určenie si hraníc a pravidiel. Po svojom boku budete mať osobu, ktorú milujete a ona miluje vás. Je to skvelý pocit. Tolerujte sa navzájom a vážte si jeden druhého.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore