Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Ako vybrať správne plavky a byť hriešne sexy?


Ako vybrať správne plavky a byť hriešne sexy?

Leto je v plnom prúde a každého z nás to ťahá niekam k vode. Ako zaujať a byť sexy na pláži, alebo kúpalisku? Tí, čo na sebe počas zimy tvrdo makali, majú takmer vyhraté. Avšak nie každý má na svojom brušku six-pack a môže sa pochváliť dokonalým, neodolateľným telom. Ako skryť nedostatky a upútať pozornosť?

To, čo zakryjete štýlovým oblečením, keď idete niekam von na prechádzku, alebo do kina, vám teraz nepomôže. Jediným odevným kusom na vašom tele budú plavky. Vhodný výber plaviek dokáže pridať na hodnotení.

Ako si vybrať vhodné plavky?

Tkanina

Pri výbere pánskych plaviek je dôležité pozerať sa na to, z čoho sú vyrobené. Existuje niekoľko tkanín, z ktorej dostanete plavky kúpiť: bavlna, nylon, polyester, spandex a ostatné. Vyhnúť by ste sa mali práve tým z bavlny. Zvyknú totiž zvráskavieť, keď vyjdete z vody a zachytávajú viac vody, než syntetické vlákna. Polyester a nylon ponúkajú veľmi dobrú pružnosť, sedia na tele a veľmi ľahko a rýchlo schnú.

Farba

Farbu plaviek by ste mali zvoliť podľa toho, aký máte typ pokožky. Ak máte svetlejšiu, alebo neopálenú pokožku, zvoľte automaticky plavky tmavšej farby. To isté ak ste oblejšej postavy. Naopak, ak je vaša pokožka svetlejšia, kľudne siahnite po svetlejších farbách tak, aby ste vytvorili vzájomný kontrast. Priveľké zázraky neočakávajte, ale vhodný výber farby plaviek, pridá na celkovom výzore.

Vzory

Plavky majú širokú škálu vzorov od bodiek, pruhov, až po kocky a iné tvary. Vyberte si podľa toho, čo sa vám páči a v akých plavkách sa budete cítiť príjemne. Vyhnite sa tým, ktoré majú rôzne logá na sebe. Logo púta pozornosť k značke a o vás nepovie nič.

Typy pánskych plaviek

Slipy/speedos

Tento typ plaviek nosia skôr starší muži. Mladí chalani postupne odmietajú nosiť slipové plavky. Napriek tomu, sú výborné pre športové aktivity, pretože majú aerodynamický tvar. Ak máte pivné bruško, určite si ich nekupujte a siahnite po šortkách. V USA slipové plavky neuznávajú a každého, kto ich nosí, považujú za homosexuála. V Európe sú známe a prijateľné.

Boxerky

Ak si nie ste istí, aký typ plaviek je pre vás ten najlepší, rozhodne nič nepokazíte, keď si kúpite boxerkové plavky. Sú vynikajúce a naozaj sexy v prípade, že nemáte kilá navyše.

Plážové šortky

Ak máte pivné bruško, alebo všeobecne kilá navyše, rozhodne najlepšou voľbou sú plážové šortky. Taktiež prichádzajú v rôznych farbách a vzoroch, stačí si len vybrať ten váš. Avšak šortky zakrývajú oveľa väčšiu časť tela v porovnaní s boxerkami, alebo slipovými plavkami. Ak sa chcete krásne opáliť, nekupujte si tento typ plaviek.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore