Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Ako sa správne bozkávať? Metódy, ktoré zvládneš


Ako sa správne bozkávať? Metódy, ktoré zvládneš

Bozkávanie je asi najromantickejší fyzický moment, ktorý môžu dve osoby dostať. Nie je na tom nič náročné, avšak treba mať na pamäti, že každý sa bozkáva iným spôsobom a preferuje iné metódy. Možno neuveríte, ale niektorí ľudia sú zdesení pri predstave tzv. francúzskeho bozku. Iní si zase bozkávanie bez neho nevedia predstaviť.

Prvý bozk by mal byť vo chvíli, keď ste obaja sami. Vyhnete sa zbytočnej nervozite a možno aj trápnej situácii. Najlepší typ bozku je ten, ktorý sa mení. To znamená, že sa začína napríklad malým bozkom a vyústi to do poriadneho francúzskeho bozku, či saniu hornej, alebo dolnej pery partnera. Vylepšiť to môžeš bozkom na bradu, krk, uši, či viečka. Je to zvodné a romantické.

Perfektný bozk je ten, ktorý sa deje s niekým, na kom ti naozaj záleží. Takýto bozk je úprimný. Na druhej strane, ak dotyčnú osobu až tak dobre nepoznáš, práve dobrý bozk vás môže oboch spojiť bližšie k sebe.

Ako prekonať strach z bozkávania?

Nebozkávať sa hneď. Nechaj to na príťažlivosť medzi vami. Choďte spolu niekoľkokrát von a vyčkaj, ako sa bude romantická situácia vyvíjať.

Svieži dych

Veľmi dôležité! Uisti sa, že predtým než pôjdeš na rande, si umyješ zuby. Nie je nič horšie ako bozkávať sa s niekým so zápachom z úst. Druhou poistkou pre svieži dych je žuvačka, alebo mäta.

Vlhké pery

Ak chceš mať vlhké pery, prejdi si jazykom po perách tesne pred bozkom. Nepoužívaj balzám na pery, alebo dokonca lesk, ktorý používajú najmä ženy. Bozkávanie s ním môže byť lepkavé. S vlhkými perami je to príjemnejší zážitok pre oboch.

Zavrieť oči

Keď už ste obaja tvárami blízko seba, sleduj ako tvoj partner nakloní hlavu. Ty sa snaž nakloniť hlavu mierne do opačnej strany. Vaše pery sa stretnú pod menším uhlom. Tesne pred pobozkaním zavri oči. Veľa ľudí preferuje zavrieť oči pred stretom oboch pier. Ak nevieš, ktorú metódu tvoj partner obľubuje, radšej zavri oči. Bozkávanie s otvorenými očami môže byť erotické a pre niekoho aj príjemné.

Otvoriť ústa

Zľahka otvor ústa a nechaj svoje pery položiť na pery tvojho partnera. Nezadržuj dych, dýchaj nosom. Keď sa vaše pery stretnú, jemne ich stisni. Možno budeš chcieť experimentovať a pomaly posúvať pery krúživým pohybom.

Bozk so zavretými ústami

Takýto typ bozku sa používa napríklad pri privítaní, alebo lúčení sa so svojou babičkou, alebo tetou. Na druhej strane je to tiež spôsob, akým môžeš dať svojmu partnerovi najavo, že to nateraz stačí a ďalej to nezájde.

Ako používať ruky pri bozkávaní?

Je veľa polôh, ako umiestniť svoje ruky pri bozkávaní partnera. Asi najčastejšou je taká, pri ktorej jednu ruku umiestniš partnerovi na pás a druhú na chrbát pod lopatku. Druhým obľúbeným spôsobom je chytiť oboma rukami tvár partnera. Je to veľmi romantické!

Francúzsky bozk, alebo francuzák

Najpopulárnejší typ bozku. Hlavným cieľom je dotknúť sa jazykmi. Pri takomto type bozkávania otvor ústa trošku viac, čo ti uľahčí umiestniť svoj jazyk do úst partnera. Dotkni sa špičkou jazyka špičky jazyka tvojho partnera. Netlač a nevkladaj jazyk príliš hlboko do úst. Môžete sa obaja s jazykmi pohrať krúživými pohybmi.

Sanie partnerovej pery

Tento druh bozku môže byť dosť lákavý pre oboch. Zatiaľ čo pri francúzskom bozku sú vaše pery rozídené, pri tejto metóde sa opäť stretnú. Ide o to, že ústa máš mierne otvorené ako pri bežnom bozkávaní, ale svojími perami saješ dolnú, alebo hornú partnerovu peru. Nie veľmi dlho, stačí sekundu, alebo dve. Potom môžeš prejsť na iný typ bozku, alebo vyskúšať druhú peru.

Odvážne bozky

Ak chceš byť viac vášnivý, môžeš skúsiť mierne hryzkať a ťahať partnerovu peru. Dávaj však pozor, aby nedošlo k úrazu. Tento typ bozku by si mal venovať osobe, s ktorou si sa už predtým parkrát bozkával, aby sa nezľakla. Ďalej môžeš vyskúšať bozk, pri ktorom sa napiješ obľúbeného nápoja, alebo alkoholu a keď sa vaše pery stretnú, podáš malinký dúšok svojmu partnerovi priamo do úst. To isté je možné spraviť s kockou ľadu.

Je veľa spôsobov, ako sa bozkávať. Treba sa len naučiť, ktorý vyhovuje vám obom. Romantické a vášnivé bozkávanie sa s osobou, na ktorej ti záleží, je na nezaplatenie!

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore