Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Adele ukázala prostredník! Podporuje homosexuálov


Adele ukázala prostredník! Podporuje homosexuálov

Ak ste milovali Adele, teraz máte príležitosť milovať ju ešte viac. Obľúbená speváčka ukázala prostredník! Mnohí totižto kritizovali fakt, že Adele svojho syna na výlete do Disneylandu obliekla do kostýmu Elsy, animovanej postavičky z rozprávky Ľadové kráľovstvo. ,,Či bude mať môj syn keď vyrastie partnerku, alebo partnera, vždy ho podporím.

Obrázky Adele a jej syna sa objavili na profile speváčky na sociálnej sieti Twitter. Adele trávila voľný čas so svojím trojročným synom Angelom a vybrali sa na výlet do Disneylandu v Kalifornii.

Mnohí ľudia kritizovali speváčku, že umožnila svojmu synovi obliecť si takýto nevšedný kostým. Iní ju obviňujú, že mení svojho syna na homosexuála. Už v decembri v rozhovore pre časopis Times, speváčka vyhlásila:,,Ak bude mať môj syn keď vyrastie partnera, podporím ho. Podporím ho vždy, bez ohľadu na to, akej orientácie bude.

,,Môj syn je príčinou, prečo som na seba hrdá. Som pyšná, že som ho mohla vynosiť v mojom bruchu a potom sa narodil. Človek, ktorý začal chodiť a robiť veci podľa seba, ako ich cíti.

,,Už sa nemôžem dočkať na to, ako sa dozviem, kto sú jeho priatelia, či má priateľku, alebo priateľa a ktoré filmy sa mu páčia.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore