Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Aby si moja mama mohla vziať svoju partnerku za ženu


Aby si moja mama mohla vziať svoju partnerku za ženu

Austrálsky aktivista dal vytlačiť 1000 plagátov a vybrané tričká dal na distribúciu po celej krajine, aby podporil manželstvá rovnakého pohlavia. V prípade, že by si jeho mama chcela vziať svoju partnerku za ženu, chce aby mala tú možnosť urobiť to. Jake Holmes spolu s umelcom a filmárom Petrom Drewom, dali vytlačiť plagáty s dúhovým sloganom: ‘C’mon Aussie c’mon’ a odoslali ich do celej krajiny.

,,Navrhol som tento plagát, pretože manželstvo rovnakého pohlavia je blízka téma i pre mňa,” vysvetil Jake.,,Moja mama sa priznala, že je lezbička, keď som mal 13 rokov a dúfam, že obe moje mamičky budú mať možnosť vydať sa.” Jake má veľmi blízky vzťah so svojou matkou a jej partnerkou. Chce aby mali obe možnosť formalizovať ich vzťah tak, ako ju majú aj heterosexuálne páry.

,,Nie som si istý, či by sa mama chcela so svojou partnerkou vydať, ale je horšie, že ani nemajú takú možnosť.

Každý, kto daruje 2 doláre na pokrytie nákladov na výrobu plagátov, obdrží jeden plagát vo svojej emailovej schránke a môže ho hrdo ďalej šíriť. Kto prispeje vyššou čiastkou 40 dolárov, obdrží C’mon Aussie c’mon tričko.

,,Pokiaľ ide o rovnaké práva pre homosexuálne manželstvá, Austrália zatiaľ zaostáva,” povedal Peter,”ale ešte nie je neskoro, dostať sa späť do hry.”

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore