Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

6-krát odmietnutý, pretože má malý penis!


6-krát odmietnutý, pretože má malý penis!

Tento chalan, ktorý bol 6-krát odmietnutý pre dĺžku svojho penisu, rozpráva svoju skúsenosť na sociálnej sieti Reddit. Keen sa odvážil podeliť o svoje zážitky s ostatnými a opísal kruté zaobchádzanie po tom, ako ho jeho sexuálni partneri videli nahého. Jeho príspevok komentovalo množstvo ľudí vrátane mužov, ktorí si taktiež myslia, že ich pohlavný úd je malý. Mnoho ľudí odpovedalo kladne a podporuje ho.

Keď som bol mladý, myslel som si, že môj penis ešte narastie. Moja puberta začala pomerne neskoro, ale on sotva rástol. V poslednom ročníku na strednej som pochopil, že nikto nebude chcieť mať sex s tak malým penisom. Taktiež som pomerne škaredý, takže na vzťah asi nemám. Keď som mal prvý krát pasívny sex, absolvoval som ho s oblečením, pretože som bol príliš v rozpakoch, aby nevidel môj penis. Bol som dosť nervózny z randenia s niekym, koho reálne nepoznám, takže aplikácia ako Grindr nebola pre mňa.

S prvým chlapcom som začal randiť v Januári. On sám mi naznačil, že pôjdeme na to pomaly a tak sme spolu chodili vyše mesiaca. Keď sme mali spolu sex, bol som v rozpakoch, ale ten chalan sa mi veľmi páčil a tak som sa vyzliekol. Po tom, čo videl môj penis ma dokončil iba z ľútosti. V noci mi prišla od neho správa, že to nemôže fungovať, pretože mám malý penis. On bol jediný chalan, pri ktorom som uvažoval, že by to naozaj mohlo vyjsť.

Po prvom stretnutí prišiel druhý chalan s ktorým som chodil asi mesiac. Ten si ma vzal k nemu domov, že sa spolu vyspíme. Videl som na ňom jeho sklamanie. Vzal telefón a povedal mi, že sa v jeho rodine stala vážna vec a musí odísť. Keď som sa vrátil domov, prišla mi od neho sms, že náš sex nie je pre neho dosť uspokojivý.

S tretím a štvrtým rande to dopadlo podobne len s nepatrnými zmenami.

Piaty chalan bol naozaj krásny a mal obrovský penis. Bol som naozaj udivený, že som dostal do postele takého chalana, ako je on. Avšak keď prišlo na sex a obaja sme boli nahí, videl som že ostal udivený. Nemali sme spolu anál, ale urobil sa a odišiel. Týždeň sa mi neozval a potom napísal správu, že hľadá chalana s penisom, ktorý je porovnateľný s tým jeho. Dosť ma to ranilo a už som mu neodpísal.

Šiesty chalan bola takmer rovnaká sad story, ale on mi napísal už na druhý deň. Prečo pokračovať? Nemám šancu mať s niekým plnohodnotný sex. Žijem sám, moja rodina ma nekontaktovala už roky, mám len pár priateľov a bol som odmietnutý, keď som sa snažil o romantický vzťah. Nechcem byť pasív, pretože to bolí a neni to pre mňa uspokojenie a nemôžem byť ani aktív, pretože mám príliš krátky penis na preniknutie. Načo potom pokračovať? Tento rok som bol pomerne aktívny na hľadanie si partnera a vždy to bol rovnaký príbeh.

Veľa používateľov sociálnej siete Reddit, tento príspevok komentovalo, že Keen trpí depresiami a mal by vyhľadať odbornú pomoc. Iní mu navrhujú začať posilovať, aby si zvýšil sebavedomie.

,,Môj priateľ má menší penis než je priemer a aj tak ho bezpodmienečne milujem. Je to on a jeho osobnosť, ktorú mám rád, nie jeho vtáka.

,,Je to v prdeli, že ťa ľudia hodnotia, alebo odmietajú pre banálne veci. Jedného dňa nájdeš niekoho, kto ťa bude milovať takého, aký si a nebude vás zaujímať dĺžka vašich penisov. Keby som niekoho miloval, tak by som robil všetko preto, aby to fungovalo. Pretože to je pravá láska.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore