Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

5 výhovoriek partnera, keď ho nájdeš na gay zoznamke


grindr

Či už si bol zase stíhačka, alebo len nedopatrením si zazrel niečo v telefóne svojho priateľa, keď ho nechal letmo položený na stole, môžeš byť nemilo prekvapený zistením, že si nainštaloval gay aplikáciu. Nižšie je uvedených 5 základných výhovoriek s ktorými si sa určite mohol stretnúť.

1. ,,Ja iba udržujem kontakt s priateľmi"

Prepáč, priatelia? Si si istý, že nehovoríš len o chalanoch, s ktorými flirtuješ? Pokiaľ si nájdeš kamaráta cez gay zoznamku, čo je celkom normálne, napríklad máte spoločné hobby, záujmy, ktoré vás spájajú, môžete si vymeniť telefónne čísla, alebo písať si cez Whatsapp. Nevidím význam ďalej ostávať na gay zoznamke, pokiaľ chceš byť partnerovi verný.

2. ,,Je to to isté, ako pozerať na 'hot' obrázky"

My všetci sa pozeráme na provokatívne obrázky. Je to normálne. Preto existuje napríklad Instagram, či Tumblr, ktoré ponúkajú okrem obrázkov aj videá. Opäť teda platí, že nie je dôvod na to, aby si mal vo svojom telefóne skrytý Grindr, Planet Romeo, či Iboys.

3. ,,Zabudol som si aplikáciu vymazať"

Neuvedomil som si, že ju mám stále v telefóne. Horšie je, keď ju tam nájdeš partnerovi viackrát a on stále a stále zabúda.

4. ,,Iba si vymieňame erotické správy a fotky. To nie je ako mať sex"

To je to isté, ako keď sa dáš na diétu, ale stále navštevuješ svoju obľúbenú cukráreň, pretože sa chceš pozerať na tie nádherné koláčiky. Blbosť, nemuč sám seba. Ako budeš reagovať keď zistíš, že konkrétna osoba, s ktorou si píšeš, býva neďaleko teba a napíše ti, že chce niečo viac ako len rozprávať sa.

Ak si nechceš ďalej len vymieňať fotky a správy s chalanmi, určite sa o tom porozprávaj so svojim partnerom. Ak si to odsúhlasíte a ani jednému z vás to nebude prekážať, choď do toho.

5. ,,Som blogger. Iba skúmam ďalší príbeh"

Dôvera je v každom vzťahu najdôležitejšia vec. Pokiaľ ste sa dohodli s partnerom žiť v otvorenom vzťahu a nevadí vám obom, že flirtujete s ostatnými chlapcami, je to ok. Avšak ak ste sa dohodli, že sa nebudete stretávať s ostatnými a budete si navzájom verní a úprimní, mať v telefóne gay aplikáciu môže byť nanajvýš podozrivé.

Ak si sa v tomto článku našiel a rovnako máš nainštalovanú jednu z gay aplikácii, buď k sebe úprimný a nevyhováraj sa. Polož si otázku, prečo nemôžeš byť úprimný k svojmu partnerovi, keď nie si úprimný ani k sebe.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore