Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

4 dôvody, prečo čítať erotické gay poviedky


gay poviedky

Myslíš si, že poviedky pre gayov sú záležitosť 90-tych rokov a v dnešnej záplave krátkych statusov, fotiek alebo animovaných gifov nemá dlhší text chalanom čo povedať? Neostávaj v omyle a pozri sa, prečo erotické texty stále viac lákajú tisícky slovenských a českých gayov.

1. Tvoja vlastná fantázia je sexy.

Či už čítaš, alebo píšeš, chýba ti obraz. Toto sa môže zdať ako mínus, keď hovoríme o erotickej tématike. Opak je však pravdou. Stačí si prečítať pár dobrých poviedok a zistíš, že tvoja vlastná predstavivosť vykúzli presne to, na čo inak u videa márne čakáš.

2. Žiadna nuda – tu narazíš na čokoľvek.

Asi to poznáš, že realita vlastne ponúka dookola stále to isté – nuda a stereotyp. Ako vo vzťahoch, romantike, tak i v sexe. To je práve dôvod, prečo čítať poviedky. Záplava príbehov, nevšedných situácií a vecí, ktoré ťa možno ani nenapadli. A na rozdiel od filmu, si to najprv musíš predstaviť, čo znamená, že to akoby prežiješ.

3. Buď hviezdou za klávesnicou.

O tom sníva snáď každý. Niečo napíšeš a zaujme to ohromný počet čitateľov. Pocit, keď tvoja fantázia dokázala prikovať tisíce chalanov k monitoru je niečo, čo sa nedá popísať a musí sa to zažiť. Pritom napísať poviedku je jednoduchšie, ako si väčšina ľudí myslí. Už počas jednej noci sa môžeš stať hviezdou v gay poviedkach.

4. Konečne ťa niečo prinúti čítať.

K čítaniu v dnešnom elektronickom veku nemusí ťahať len Harry Potter. Keď zamieriš tam, kde sú publikované iba kvalitné poviedky, zistíš, že aj erotika môže byť literatúra na úrovni a okrem iného ponúknuť aj nejakú tú hlbšiu myšlienku. Do čitateľských denníkov by som ju ale rovnako asi neuvádzal.

Kde nájdeš množstvo kvalitných gay poviedok?

Českých portálov s erotickými poviedkami je veľa. Avšak nájsť portál s tými kvalitnými gay príbehmi, ktoré v tebe prebudia vášeň, fantáziu a rozochvejú celé telo, môže byť náročné. O jednom originálnom webe s erotickými poviedkami pre gayov viem. Klikni na www.ostrovni-povidky.eu a ponor sa do vzrušujúceho čítania!

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore