Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Paternity Leave


Paternity Leave

Vieš si predstaviť, že jedného dňa sa dozvieš, že tvoj partner je tehotný? Ak nie, určite si pozri túto horúcu novinku z kolekcie gay filmov pre rok 2015 Paternity Leave. 30 ročný web dizajnér Greg, si konečne našiel lásku svojho života Kena, trestného obhajcu, s ktorým prežívajú zdravý a stabilný vzťah naplnený láskou. Spoznali sa cez svojho spoločného kamaráta a z prvého rande sa stal už 4 ročný vzťah.

V predvečer svojho štvorročého výročia má zrazu Greg pocity zvracania. Býva dosť unavený, náladový a rastie do šírky. Nakoniec na naliehanie svojho priateľa, navštívi doktora, ktorý ho odporučí k špecialistovi. Na počudovanie všetkých, Greg je tehotný! Šok, stres a strach sa stanú akýmsi testom ich spoločného vzťahu.

Film je natočený v Nashville USA a je odpoveďou na často si kladúcu otázku nás všetkých: “Sme pripravení stať sa rodičmi?” Na túto novinku si však budeme musieť ešte chvílu počkať. Film bude predstavený na filmovom festivale v Nashville USA 19. Apríla 2015 a 30. Mája 2015 v San Diegu.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore